VPopulus - poziv bez refa

Evo jednog kratkog poziva da se pridružite maloj hrvatskoj zajednici u browers igri vPopulus. Ako imate bilo kakva pitanja, pratim ovu temu, i rado odgovorim ako znam.

Želim samo naglasiti dvije stvari:

Iako je igra po prirodi stvari “spora”, itekako puno se u njoj događa - doslovno tisuće ljudi igraju i “kroje” mapu svijeta, bilo vojno, bilo politički, bilo ekonomski. Samim time, igra ima poprilično dinamike, a počiva na pažljivog i dugoročnom planiranju, koje pak ne zahtjeva posebna znanja iz ekonomije ili ratne strategije, te je samim time dostupno svima.

I druga stvar, stvarno nam nedostaje više igrača u HR, pa bi bilo super da se barem probate uključiti - možda vam se svidi!

Kako sam novi na forumu, nemam pravo postavljati poveznice niti slike, pa se nadam da će netko od vas i bez toga odlučiti probati igru. Samo googlajte vPopulus i regajte se (izaberite Central Croatia).

Pozdrav,
Marko.



evo, uspio sam ubaciti i slike - riječ je o pozdravnoj poruci za novie igrače, i koje će vam postati jasne osnovne postavke igre.

Ne pratim ppolitiku offline, pa neznam kako bi igrao online.

Nije mi jasno kako ljudi mogu igrat ovakve gluposti. Osobno ovo i igrao samo s botom kao sto to vjerojatno rade ovi koji su najbolji. A igra mi je toliko bezveze da mi se neda ni bota pravit.

Pa sta ne igrate DOTA 2, World Of Tanks, Albion Online uskoro izlazi i tak malo te igrice, cuo sam da je EVE dobra igrica.

Ako stvarno zelite trositi vrijeme samo vam je dovoljna DOTA 2, i previse vam je.

EVE je hebena igra - možda čak i najbolja tog tipa. Ali za to jednostavno nemam vremena, jerbo zahtjeva jako, jako puno proučavanja.

Ovo je više umjereno - skužiš sve bitne stvari kroz par dana igranja. Naglasak je na ekipi, i zajedničkom osmišljavanju što i kako dalje.

Drugim riječima, timski rad.

Zato mi se sviđa.

Ovo s botovima ide ako želiš na brzinu gold zgrabiti, i nema veze s poantom igara ovog tipa.