Vrhunska IPTV | www.vrhunska-iptv.com

Izaberite jedan od naših VRHUNSKIH IPTV paketa za sebe ili iznenadite nekog do koga Vam je stalo VRHUNSKIM to go poklonom,uživajte u omiljenim emisijama na mobilnom uređaju, tabletu, laptopu, računalu, Smart tv-u (LG i Samsung), e2 (enigma2) uređajima, IPTV boxu,Mag 250,254,260 uređajima, te raznim android uređajima…

FILMSKI HITOVI U HD Uz VRHUNSKE IPTV usluge nikada niste sami,naša tehnička služba tu je za Vas u slučaju potrebe ili savjeta!Ukoliko ste naš postojeći klijent ili to namjeravate postati slobodno nam se obratite kroz naše kontakt forme ili direktno na email adresu! Profesionalna tehnička služba pokušat će,uz Vašu pomoć,pronaći rješenje problema ili pomoći korisnim savjetom prema iskustvu prikupljenim dugogodišnjim iskustvom!

Skinite potreban program za svoj uređaj, player za IPTV, android aplikacije za mobitele, tablete, android boxove, cccam file za e2 receivere… sve na jednom mjestu!


Želite isprobati kako to sve funkcionira ?
Nema problema, svima omogučujemo besplatno testiranje.
Posjetite ovaj link i zatražite svoju liniju ! (blizu dna stranice)

www.vrhunska-iptv.com
Kontakt: [email protected]

Facebook: KLIKNI me

Zadovoljne korisnike možete pronaći na našoj fb stranici :slight_smile:

Kak da ja budem siguran da kad ti platim 800 kuna da ti neces nestati za mjesec dana? Na kontakt stranici nit tvoji kontakt podatci niti kontakt podatci tvrtke. Nema garancije nema nicega. A malo si mi nesiguran za bilosto kupiti kod tebe jer se stalno s necim tu na forumu reklamiras, a nikad nicega ozbiljnog.

@creatifcode
To nije tvrtka.
Na facebook stranici imaš zadovoljne korisnike.
Također, sve ovo nije moje nego samo radim tu.
Također, ja ovo koristim i na računalu i na Android mobitelu.

Ako treba kakavih vizualnih dokaza, slobodno se javite.

Nego sta je? Nefromalna nevladina udruga? Obicna fizicka osoba, kojoj cu ja platiti 800 kuna, a ona moze sutra nestati i nikom nista, a uz to jos nije na sve to skupa niti kune poreza platila?

1 Like

Ova tkz. zajednica postoji već 2 godine.

@nkpodovi11 zamolio bih te da ne spamas po tudjim temama. Hvala.

Ne bih da se petljam u posao moderatora.Ali ovo mu je 100 account - if you know what i mean :smile:

4 Likeova

Meni ne otvara web stranicu

Ma još se osvježava DNS, ali trebalo bi otvoriti svakako.

Cuj ne bih ti se stel mesat u biznis, ali za “zajednicu” koja “postoji” vec 2 godine je prilicno cudno da je domena registrirana tek prekjucer, a FB stranica ima prvi post od 19.12.2014. Inace danas je normalno da se cim neku ideju imas u glavi prvo rega domena, pogotovo kod ovakvih ideja.

Nemoj se uvlaciti u jos vece lazi nego priznaj da si na brzinu htio zaraditi par kuna.

Pozdrav.

1 Like

Momak, ako želiš tražiti greške i samo prigovarati, molio bih te da zaobilaziš ovu temu.

Ne želim pričati povijest ovdje.

@nkpodovi11 moderator ti je već jednom rekao a ti opet.
Imaš više korisničkih računa ovdje i kritika a meni si došao soliti pamet.

  • Ja tebi ne komentiram tvoj portal, iako kršiš 101 pravilo.

Bez uvrede, ne želim se svađati ali obojica ste sami počeli.


Kao što rekoh, ovo nisam ja izmislio niti sam počeo sa ovim “biznisom”… ja samo radim tu.
Ne, pod ovim imenom ovo ne postoji 1 godinu. Ima dosta njih koji ove usluge nude.

1 Like

Sve piše na stranici, http://www.vrhunska-iptv.com/
Da ne pišem dva puta

Ja ću samo ponoviti da se stranica nikako neće učitati

http://www.vrhunska-iptv.com/iptv-paketi/

tu se nalaze paketi, izaberi i klikni na naruči i sve će ti pisati.
http://www.vrhunska-iptv.com/iptv-paketi/


@Amel_ pokušaj preko: http://free-proxyserver.com/

Čovjek je sve gore u predhodnim postovima objasnio, te stoga nema potrebe da mu spamamo temu. Pročitaj postove iznad malo.

Nitko nikoga ne tjera da bilo što kupi ali da mi je svejedno nije jer i ja radim i državi plaćam porez i polažem sve račune etc. ali to je sasvim druga tema.

@Nikola051 sretno.

1 Like

inače godinama mi je hobi satelitska televizija i sl…
pa mogu reći da je logično da netko tko nudi cardsharing ili iptv na ovakav način nema firmu :smile:
inače je cijena sasvim uredu za navedene paketa :wink: