Vrijedi li kupiti YOAST SEO za 99$/god? Iskustva?

Da li vrijedi ovoliko platiti YOAST SEO i kakva su vaša iskustva? Već neko vrijeme razmišljam, ali nikako da se nakanim, ne znam da li bi mi to bilo isplatno. Naravno, već neko vrijeme koristim ali besplatnu verziju. Ako neko ima iskustva sa besplatnom i plaćenom verzijom istog, mnogo bi poželjno bilo da pročitam vaše mišljenje.

Ne ne vredi…
Besplatna verrzija ti je dovoljna

A i rank math je bolji :wink:

2 Likeova

Ne vrijedi. Rankmath free i udaraj

Rankmath… odkad je izisao, nije bilo nista placeno, i to su navodno pravili neki xy indijci gdje je jedan lik stavio da je scam i naravno bilo je tona placenog content creatorima da guraju taj plugin.

Kakav je sada stvarno nemam pojma, znam da je prije bio skroz besplatan i da je imao tonu stvari.

1 Like

Znači da obrišem YOAST a instaliram RANKMATH?

Postoji i placeni Rankmath Pro.
Ako znas sto radis ne trebaju ti ni jedan ni drugi ali olaksavaju posao.

Ipak ne mogu oba, kako vidim.

Vezano za Rankmath, pročitaj prije nego instaliraš: Rank Math (MyThemeShop) Is Sending Us Death Threats - LittleBizzy

3 Likeova

Hvala za ovo, vec sam poceo sumnjati u svoj odabir kako su svi ovdje poceli hvaliti Rank Math.

Ja vec godinama koristim Yoast. Nikakvih problema. Jedan black friday sam uzeo i placenu verziju. Dobio pristup akademiji i nekim perksima. Prosle godine otkazao pretplatu, ne isplati se. Ne mislim prelazit na drugi plugin za SEO.

Koristio sam Yosat pro godinu dana i još ga uvijek koristim ali ga nisam doplatio. Za svaki praznik ili prigodu daju popuste pa se može naći i do 30% jeftinije. Pro verzija ima mogućnost definiranja 5 ključnih riječi i automatski radi redirekte.
Na drugoj web stranici probao sam Rankmath ali uz ljepši izgled ne pruža ništa novo ni drugačije.
Reklamirali su da daju besplatnu shemu ali 95% je moguće tek u plaćenoj verziji.
I ne ne mogu Rankmath i Yoast raditi zajedno ali se kompletni podaci mogu exportirat i prenijeti na onaj drugi.Na primjer s Yoasta u rankmath.