Warez site i reklame

Zdravo narode… Evo jutros naletih na ovaj forum i mnogo toga dobrog pročita, e sad’ imam jedno pitanje… Dali postoji nešto slično adsense-u koje nema problem sa contentom koji je na sajtu… Trenutno imam warez site sa prosjekom posjeta od 200-300 dnevno, i pitam se da li bi se isplatilo postavljati reklame na site? I da li neko nudi takvu opciju za blackhat content?

Fala :smiley:

probaj sa native reklamama … mgid ili adnow … po pravilu ne bi trebali to tolerisati ali vidio sam warez sajtove koji drže takve reklame … u svakom slučaju nijedna mreža nije dobra kao adsense

1 Like

to sam i mislio… hvala na sugestijama, i stvarno ne kontma zašto nema neka alternativa dobra adsenseu na ovoj vjetrometini internet tržišnog kapitalizma :smiley:

zato što google drži monopol, kroz svoje silne servise prikupljaju nevjerovatnu količinu informacija a danas je informacija najbolje oružje

forsiraju samo svoje formate oglasa, u prevodu po njima: “problem je kada iskoči popup na webstranici ali nije problem kada ne mogu preskočiti in-video ili pre-video reklamu na youtubeu” :smiley:

3 Likeova