Web aplikacija za prodaju telefona, molim pomoć, ništa ne kužim

Čuo mujo da je programerima dobro pa kaže ajde da probam i ja :joy:

3 Likeova

iskreno ni ja tu nis ne kuzim hahah… koja baza, koja komunikacija, koji rucno napisani kod, koja autenticnost, koja dokumentacija… ko to jos radi wtf…ovo je sam it korporativna birokracija…vec ima hrpa gotovih rijesenja za ovu app…kaj to uce ekipu fakat mi nije jasno…pravo inzenjerstvo je sklepat nekaj kaj radi od vec postojecih stvari… pitajte ove iz garaza hehe

I dobijes smece koje se ne moze odrzavati.

1 Like

Ako od početka nemaš pravilno arhitekturu složenu dobiješ točno to što kaže @jorgovan

Zato postoje frameworci, boilerplateovi koji ti donekle pomažu da imaš organiziran kod (kolko-tolko).

o čemu vi pričate? pa dečko nezna odakle da krene a ne tu o neki frameworcima… promasena tema totalno… Programiranje je IN dečki čuvajte se stiže novi val

1 Like

Tko dolazi i kakvi?:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:
Svakakvi i nikakvi.

1 Like

to je i cilj teme onda naplacujes odrzavanje hehe

ma nekad to nema cijenu koliko živaca treba. Najgore je ispravljati za nekim. Bilo što da radim volim sam od početka do kraja.

Jel bolje biti pijan nego star? ili mlad i glup? hmmm :thinking:

Danas nitko neće ništa da razmišlja i svi bi sve gotovo za minutu i naravno netko drugi ako može da odradi. Nitko nema volje i sjesti i učiti i nešto naučiti.
Nije ni čudo što su nam takvi doktori kad on operira srce a tata kupio diplomu :confused:

Poslodavci krivi? Pa koliko da plati ili kako da zamisli jednog takvog programera? Nedaj bože da nekom studentu kažeš da nezna pa taj će se uvrijediti o otići s posla. Ljudi neznaju da su oni bogom dani i da moraju biti pocasceni sto su uopće se udostojili doći na posao.

Svi glume da su neki C.R, Kim… u zadnjih 5 godina više sam se napričao s ljudima od 60 godina nego s ovom famoznom generacijom.

1 Like