Web Archive sajt u Wordpress site?

Odradim ovih dana detaljnije upute. Evo vam primjer sajta na kojem upravo radimo, povukli smo sve clanke sa drugog propalog sajta, na zalost, nisu slike sve ispravne,linkove interne nismo ni zeljeli povlaciit jer nikad nisi siguran koliko clanaka ce rraditi… gledalica.ba

@Melem, sta bi od detaljnih uputa?

Jesu ti ovi s waybackmachinedownloader.com sacuvali i permalink structure, tj. jesu clanci bili dostupni na istim url-ovima kao i na starom sajtu? Koliko su ti naplatili? Mene traze najmanje $350… A na stranici je pisalo $19.

Ja sam probao ovaj plugin archivarix.com i cini mi se prilicno efikasan kod migracije teksta i slika ali moram rucno podesavati permalinkove. Al ispadne puno jeftinije nego ovi gore.

Link struktura, permalinks, interlinkovanje…sve to moze recovern i da izgleda opticki tj. izvana kao izvorna stranica. I to mi je bila ok opcija kad dizem exp domen neko vrijeme, da posluzi. Ali nece ti WP iznutra izgledati kako treba. I ti ne zelis da ti sajt bude 1:1, niti ces recovern cijeli sadrzaj koliko sam skontala.
Ja bih im radije dala spisak URL-ova koje mi trebaju recovern, samo content (mozes i sam al je brze da oni…) i onda sama importirala u svoj novi sajt.

Postoje i limiti do koje dubine rade recovery…

Evo ti limitations:

A vidim ispod nude i samo content recovery

1 Like

Dok ja napisem odgovor (u medjuvremenu zaradila 170 evra, pauzirala fitnes unazad dva mjeseca sto nisam isla…), a ti ih vec kontaktirao…

Pa da, upravo ono sto sam ti rekla da radis sam jer automatski nece valjati. Izgleda da bi ti radili oni rucno za te pare…
Ja bih to radije sama, samo tako si siguran da sve pase

1 Like