Web programiranje

ima li tko voljan pomoći pri ispitu koje sadrži gradivo javascripta,jquery-ja i php-a?

nema nitko. za ocjene i znanje se pobrini sama.

3 Likeova

@dopuna : Pomoći možemo i uputiti gdje ako ti nešto ne ide, ali niko neće rješavati tvoje zadatke. Piši sama, pa gdje stane - postavi ovdje.

(Nije @creatifcode mislio ništa loše, već svi smo se mi namučili i izgubili dosta vremena na nekim stvarima dok smo učili, i svi to žele naplatiti ako će sve oni sami odraditi) - ali ako ti započneš i ako negdje stane, upitaj, vjerujem da će ti svako pomoći.

@creatifcode nebih ni ja bolje odgovorio :)) To je tuga naseg skolstva. Ucenici/studenti se forsiraju da nesto uce i polazu a ne zanima ih uopce. Ako su srece da zavrse fax nakon potrosenih parstotina tisuca kn onda ne rade u struci. Tuga i zalost. Nije problem pomoci ako se negdje zapne, ali da ce ti netko rjesavati zadatke pa cak i za neku lovu … to mozes zaboraviti. Barem ja nemam vremena, niti sam ikada imao volje za takvo nesto. A kontaktirali su me za c++, c#, vb.net … pa sve do PHP-a. google.com i tamo sve pise :slight_smile: Potrebna je samo volja.