Web stranica na tražilici, promjena naziva

Dakle, dignuo sam novu stranicu i Google ju je odmah brzo našao. No zatim sam promjenio naziv domene i Google neće ili nije još registrirao novu stranicu dok stari naziv još stoji i bojim se da će tako stajati više mjeseci.

Govorim o cc 7 dana od lansiranja nove stranice. Google robot je bio ali ne šlljivi novi naziv stranice. Ima li neki savjet ?

Kako misliš promijenio si naziv domene?

Registrirao sam novu domenu.

Pa onda to google možda ne gleda kao istu stranicu, već je treba indeksirati kao novu.

301 redirekcija sa starog na novi domen.

Vjerojatno je google malo zbunjen sa sadržajem, pa će morat malo proći da stari naziv nestane. Stranica je nova pa neće biti problema, no nije mi indeksirao naziv stranice a trebao je.

Napravio sam sitemap, pa ćemo vidjeti šta kaže .

Indeksirat će je, polako, treba i njemu vremena. Šta ti piše koliko je indeksiranih urlova? Potraži te urlove ako je indeksirano neki.

Ako ti je važno, napravi 301 Permanent Redirect: https://support.google.com/webmasters/answer/93633?hl=en

Indeksiranih urlova imam nula. Lud sam i nemam živaca čekati.

Nevjerojatno Google [Bot] dolazi svako toliko ali neće da mi javno registrira stranicu koja nema još mnogo sadržaja.

Pišem o aktualnim stvarima dok to Google zabilježi bit će stara vijest. :wink:
Svašta!
Znači više od 9 dana Google nije ni mrdnuo po tom pitanju a nabijem ja i to što se stara stranica ne može izbrisati dok ne istekne , iako mi nije problem može i ostati što se mene tiče, jer mi ne predstavlja problem, meni barem.

Vidim i na Youtube , FB i još nekim stranicama uredno da Google vidi linkove koji vode na moju stranicu ali web stranicu nije još registrirao. Ništa čekat u alatu za webmastere dok se Google ne udostoji indeksirati sadržaj.