Web stranica pomoc!

Pozdrav ljudi, napravio sam jednu stranicu na wixu, nemam domenu nisam kupio ni nista sve besplatno, al stranicu sam zavriso do kraja, pa me sad zanima jel sam trebo njegdje drugdje napravit a ne na wixu i dal da kupim domenu za to jel se ispati, ne razumijem se bas u te stvari?
Hvala :smiley:

Wix kao takav je napravljen za pocetnike i samim time je sve besplatno. Wix sam po sebi ne odrzava dozu nikakvog profesionalizma, vrste se dole reklame i sl. Ako hoces malo profi da to sve izgleda, preporucujem ti da uzmes osnovni hosting i domena i da to prebacis (ako se moze) na normalan hosting ili da napravis site ispocetka. Ako trebas hosting ili domenu, javi mi se na PM. Pogledaj http://www.in4.hr/cloud-hosting.html

Pa isplativost ovisi o tvojoj stranici. Ako ce imati kakvu zarada naravno da se isplati. Domenu kupi za 1 dolar prvu godinu i hosting od par dolara mjesecno pa sada racunaj koliko se isplati.
Ako stranica ima posjetu neku preporucljivo je jer prvo domena s wixom je nista, a onda jos one njihove reklame okolu daju los dojam. Znaci ovisi o tome koja je namjena stranice i zarada(ako je ima)

Hvala na odgovorima, znaci trebo bi stranicu napravit negdje drugdje? jel mi mozete preporucit nesto jednostavno di da je napravim, a ovaj hosting i domenu javit cu se in4hr kad napravim stranicu!
:smiley: