Web Stranica za 5 min. - mojWeb.ba

Zdravo,

mojWeb.ba predstavlja sveobuhvatno rješenje za
kreiranje funkcionalnih i profesionalnih web stranica. Razvila je ga firma Leftor iz Tuzle.

Ukoliko želite da naučite više o ovom sistemu i o tome kako napraviti web stranicu bilo za sebe ili za nekog drugog, posjetite http://www.mojweb.ba/

Ili ako želite diretkno da isprobate naš sistem, možete to učiniti besplatno sa MojWeb Teme - mojWeb - Izrada Web stranica

Očekujemo Vaš feedback! :smiley:

Da dodam, ovdje možete pogledati naš intro video u kojem smo pokušali za 1 min. i 31 sec. objasniti šta je mojWeb.ba

Nešto poput website.com? Dobra ideja, samo ne znam koliko naš narod želi website, sretno!

Odlicno je ovo ali sad dolazi drugi dio onaj ko nezna web a treba mu a nema para napravi si web preko webly ili webs za free nasi ljudi pogotovo balkan nebi placo nista…

Mislim da je ovo za firme idealno. Ja bih išao na to, promovisao se firmama, slanjem vizitki, brošura i sl.

Nas prosecan covek nikada nece da plati, nego ce otici na weebly.com kao sto rece covek iznad, a svaka ozbiljnija firma ima da priusti sebi website, tako da puno srece s ovim.

Krenuo sam sa sličnim projektom (nije još gotovo sve) ali na ENG jeziku pa ćemo vidjeti da li će biti što od toga. Ovo je u biti neka vrsta hosting provajdera koji nudi i web stranicu

Dobra ideja, samo naprijed.

Samo, nisam našao opciju da mogu dodati svoju registriranu domenu, je li to moguće ?

Zdravo,

hvala svima na komentarima.

@Nikola051: Postoji i ta opcija u paketu MIDI, MAXI i PREMIUM. Jedino MINI paket nema te opcije.

Svi koji žele imaju mogućnosti testirati besplatno 30 dana mojWeb.ba.
Kome se svidi, može odabrati jedan od postojećih paketa :slight_smile:

Svaki novi template, widget, … update koji se izda, je odmah na raspolaganju korisniku.

http://www.mojweb.ba/teme

Da osvježimo temu, evo primjer jedne stranice što napravljena sa mojWeb. Radi se o muzičkom band-u “Linija Života”.

MojWeb možete 30 dana besplatno isprobati, http://www.mojWeb.ba/teme

Ako ti ide, super :wink:
…a ako ti ne ide, i ako je razlog taj što ljudi neće dati koju kunu (A koja je cifra realno u mogućnosti da se plati bez problema) …onda ćeš morati da ih malo manipuliraš. :slight_smile:

Imam kao neku ideju, možda malkoc neprofesionalno…ali ako bi radilo, bolje ikak neg nikak.

Znaci ne spominješ nikakve pare korisnicima, ponudiš im alat sasvim besplatno. Napraviš si u njihovim stranicama ulaz, da im mozes lako srusit stranicu. To govorim za slučaj ako im alat daje mogućnost da eksportaju fileove i dignu ih na neki drugi server.
Naravno taj ulaz bi lako ugasio netko ko se kuzi…ali za prosjecnu osobu bi trebalo radit…

Sad kad imaš taj ulaz, daš im sajt for free. Nakon nekoliko mjeseci taman kad se naviknu na svoju stranicu, javiš klientima da su se stvorili iznenadni troškovi i da zbog održavanja moraju dati tu neku siću. U toj točci će ti daleko vjerovatnije platiti nego raditi stranicu isponova i tražiti free rješenja. Imaju sve na dlanu, sam trebaju nešto sitno kapnut.
Ako se sad nadaš da ćeš imati korisnike za pare…znači u onoj drugoj opciji bi trebao imati daleko više korisnika pošto je free. Ako imaš više korisnika, možeš im ponuditi i daleko prihvatljiviju cifru kad dodje naplata.

Ali, naplata nije stigla na sve…ti trebaš i dalje free alat za pecanje novih korisnika :smiley:
Ovi stari će biti malo zbunjeni kak oni moraju platiti održavanje…a alat je i dalje free za novu ekipu, i probat će napraviti novu stranicu sa novog računa. Ali ti im zapamtiš stranicu po ključnim rječima, ako se određeni postotak sadržaja podudara…hop, ne daš mu za free. Neće bit ekipi jasno kak ih pamtiš, haha…mogu otići u Ameriku da promjene IP, opet mu nećeš dati novu stranicu za free xd

Ahh, mojih pet minuta xd. Sretno dalje s projektom ;).
Koliko imaš korisnika trenutno ako nije tajna :slight_smile: ?

Zdravo,

pročitali smo Vašu “ideju”, i moramo Vam reći da nismo nikako zainteresovani za takav vid poslovanja, nit to imamo u planu da se bavimo takvom politikom.

Sve je transparentno, mi imamo naše standardne klijente i oni koji su prepoznali moć mojWeb-a, plate uredno za tu uslugu.

Nas ovdje generalno interesuje mišljenje drugih developera kako se snalaze sa sistemom, da li vide mogućnosti suradnje (partneri, izrada templatea i sl.).