Webato web sigurnost

Evo ima par godina sam pokrenuo neku organizaciju bilo nas je par o internet zaštiti korisnika i njihovi podataka uglavnom sudjelovali smo u par navrata u otkrivanju vlasnika facebook stranica ili webstaranica, no nije nas nitko doživljavao ozbiljno što i razumim.
No nedavno smo počeli žešće da djelujemo i podigli pravu prašinu emailovi stižu sa svih strana.

Sorry kaj ću ja biti dežurni hejter ovog puta…ali tu prodaješ bajke na ovoj facebook stranici da rušite nekakve banke i šta ja znam šta…a ovdje tema pored, neznaš postaviti “WHERE” u sql upit …hjoooj…

Upravo smo probili zaštitu na serveru toplane-sa.co.ba za online
račune,nažalost morali smo prekriti sramotu od cifri dužnika “Većinom
Firmi” zbog tužbe.
Navedene firme na slici nisu dužnici već su samo primjer ispisa
Obavjestili smo nadležne za propust. Prenosimo Njihov Mail
Zahvaljujemo se na informaciji, te Vas ovim putem obavještavamo da smo
odmah kontaktirali našeg provajdera po pitanju ovog sigurnosnog
propusta. Želimo da napomenemo da
podaci do kojih ste došli podliježu Zakonu o zaštiti ličnih podataka, te
da iste ne smijete koristiti ni na koji način i ni u koju svrhu. S poštovanjem,
KJKP “Toplane – Sarajevo” d.o.o. Nisu se udostojili da nam ponude nagradu novčanu naravno kao što se to odavno u europi i americi radi.

LOOOOL

Ovo je kao da objavljujes ubio sam covjeka, lajkajte stranicu. Probijate stranice, javno se hvalite i sad jos dodes i reklamiras. Ako si faca i ako ste ozbiljni stavite svoje ime, prezime i adresu.

Ne ništa ne rušimo.
Sve firme koje smo probili javili smo za propuste s imenom prezmenom brojem mobitela .
Nije hakiranje nego je sigurosno skeniranje.
Svi hejter su dobro došli

No comment. Tko se sve u današnje vrijeme naziva ‘organizacijom’…
Mladiću (godine mogu samo pretpostaviti), na ovakav način ne da nećeš biti doživljen već će te u buksi veoma brzo razvaljivati nekoliko snagatora i to po nekoliko puta dnevno. Shvati ovo ozbiljno i dobronamjerno.

misliš da bi bilo bolje da stavim agencija

Misli da bi bilo bolje da se ostavite toga uopce. Niste certificirana sigurnosna tvrtka koja to smije odradjivati samo ukoliko joj je nalozeno. Drugo takve stvari se ne objavljuju javno nego se ili anonimno ili s imenom i prezimenom dostavljaju strnicama sa sigurnosnim rizicima i propustima. itd itd itd

To je isto kad ides hakirat forum, neuspijes, ovaj te uz pomoc logova prijavi policiji i ti njima kazes samo sam pokusao viditi jeli stranica sigurna.

drugo bili uzeo cekic u ruke i lupao po bravi auta da vidis hoce li se otvoriti i onda zazvat vlasnika i prijaviti taj veliki propust u kvaliteti brave -.-

E to ja oću
A koko do toga doć jer vidim da u hrvatskoj imaš
https://www.zsis.hr/ Zavoda za sigurnost informacijskih sustava
i imaš https://azop.hr/ Agencija za zaštitu osobnih podataka

u bih nema ništa