Webdizajner.hr

Molim Vas za komentare. http://www.webdizajner.hr
Hvala

Prava stvar, stvarno nemam zamjere. :wink:

PS: ne pišu cijene, a ljudi to vole vidjet.

Dizajn i koncept mi se svidjaju i kako je Gosaric rekao bili bi dobro napisati neke cijene, mene recimo zanima cijena facebook promocije, a neda mi se slati mail kako bih saznao.

Pozdrav

Hvala na komentarima :wink:
Istina za cijene, ljudi to vole vidjeti i prvotni plan je bio istaknuti iste ali zbog raznolikosti & obujma posla ipak smo išli na ovu varijantu. Što ne znači da nećemo u budućnosti to izeditirati ako se pokaže potrebnim.

Još netko?

Ako želiš sve to dići na jedan profesionalni nivo onda iza toga treba stajati ime i prezime, naziv obrta/firme ili jasno naznačiti kako posluješ.
Nikako te ne mogu podržati dok me ne uvjeriš da plaćaš sve obaveze prema državi i dok nisi nelojalna konkurencija ostalim “glupanima” koji to plaćaju.

edit:
Imaš kvalitetne reference i odlične radove, podigni to na višu razinu i stani imenom iza toga, a ne samo brojem mobitela.

Izgleda lijepo!

Sajt je lepo uradjen, po meni pravi pogodak.

Like!

Vrlo uredno, al eto par prijedloga da ne bude sve tako savršeno:

Vezano za sadržaj:
Istina što kaže trnac, bez imena i prezimena ne ide.
Malo pripaziti na gramatiku, nisam baš siguran da je “pretražnik” hrvatska riječ

eto par neobičnih detalja na sajtu koje mi upadaju u oko:

  • Kad se nalazim na “web dizajn”, “promocija”, “seo” u izborniku to nije vidljivo, nedostaje “current” css class, vrlo važno, jer kad pregledavam sajt i želim na sljedeću stranicu ne znam na kojoj sam trenutno…
  • Kontakt formular se raspada kod pojave validacijskih pogrešaka, primjerice pokušajte poslati prazan formular, i kod pisanja slova se pojavljuju iznad textboxova…
    -Kod logotipa, ne znam dali je to namjerno ili samo rezultat korištenja ne vektorskih alata kod izrade, uglavnom pointer je zamućen kao da si uzeo sliku 5x5px i povećao je