Webmajstori.eu

Što se čeka?

[color=“White”].[/color]

:roflmao:

“nismo izgubili dom, samo je postao veći”

i “proširili smo vidike” :slight_smile:

I pakirajte kofere i selite “trbuhom za manjim pdvom”

ej imam osjećaj da će šverc proradit samo tako kao nekada 92 Mate komerc dupli pod

Banke su opet naše!

:roflmao:
Pošto smo zemlja ovisna o uvozu i ako ovo dovede do pada carina standard bi se mogao dići jer će potrošna roba postati jeftnija.
Tako da ipak očekujem i neke koristi i po đepu.
Mi smo izuzetno skupa zemlja koja ne razlikuje potrošnu robu i luksuz i nadam se da će naši uvoznici dobiti konkurenciju u vidu slobodne trgovine.
Neznam kako će to ići i mislim da su se oni na ovaj ili onaj način osigurali a i ako se tako nešto počne događati siguran sam da bi naša Vlada osigurala mjere kojima bi zaštitila krupni kapital.

Koji će biti naš status u EU na početku hoćemo li biti neki trash ili ćemo imati neka veća prava, manja prava šta ja znam, hm…, nisam se baš informirao.:neznam:

Jedna od pretpostavki je da bi gospodarstvenici sada mogli uzimati kredit u drugim zemljama EU-a. Naše banke tradicionalno štednju građana dijele na kredite građanima i kredite državi - kredite malim i srednjim poduzetnicima nisu voljni davati. Zanima me hoće li MSP-ovi moći sada nabavljati kredite izvan Hrvatske.