Webmajstori na novoj forum skripti!

Nemam pojma, to samo steel zna, ali meni osobno domena ne igra nikakvu ulogu.

Vidim neke izmjene na forumu, svaka čast sve ste bolji i bolji :3

Ajde da mi netko objasni kako se to radi na ovom forumu, pošto svi drugi forumi koje sam ikada posjetio drukčije funkcioniraju.

Dakle, vratim se iz grada nakon 5 sati i vidim ovakvu tablicu:

  • Ok, Adult zarada je novi topic, i označen je sa ‘new’.
  • CGBIH topic ima novih postova ali ne prikazuje mi nikakvu obavijest ***
  • Alias članka joomla isto tako ***
  • Konvertirati WVM je ok, jedan novi post u temi
  • Traži se novinar ne valja ***
  • Kako uraditi redirect je ok
  • Adsense i juicy opet ne valja, jer se ja sad moram prisjećati da li sam otišao s kompa pred tri i pol sata, ili 4 i pol sati ***

Znači, ove teme koje sam ovdje označio sa *** bi također trebale imati brojač, koliko je novih postova, tako da mogu pratiti temu, iako nisam nikada ništa do sada napisao u njoj.
Iako se to možda može negdje ručno upaliti za svaku temu posebno, to na ostalim forumima funkcionira po defaultu.

Isto tako, u meniju na vrhu, (Latest, Categories, …) ovaj New bi trebao prikazivati samo one teme koje sadrže nove postove otkad sam zadnji put bio na forumu (nepročitane), kao što, ponavljam, se radi na ama baš svim forumima gdje sam boravio.

Zapravo me zanima da li negdje postoji takva lista - svi topici koji u sebi sadrže nepročitane poruke, svaki sa linkom na prvi nepročitani post u njemu ?

1 Like

Isto se odaaaavno pitam kao i korisnik @devmasta samo me je stvarno mrzelo da sročim pitanje :smile:

Inače, sem toga, stvarno mi se sviđa skripta.

Mislim da sam pronašao rješenje :smile:
Vidjet ćemo sutra…

Pošto sam malo pronjuškao, vidio sam da zapravo moram “Tracking” svake teme u kojoj ne želim propustiti nove postove.
Pošto mi se to ne da, pronjuškao sam po postavkama u profilu (klik na profilnu skroz gore desno, pa “Preferences”)

Malo prije dna treba pronaći Categories, a onda i Tracked.

Piše da one koje ovdje odaberem:
“You will automatically track all new topics in these categories. A count of unread and new posts will appear next to the topic.”

Mislim da je to ono što želim, nadam se da će raditi kako sam zamislio.

Zatim sam sve i jednu kategoriju sa foruma označio. To izgleda ovako: http://prntscr.com/761poz
:smile:

Da bi to najlakše napravili, otvorite input box, upišite slovo “a” i klik na prvu kategoriju koja se pojavi kao suggestion.
I tako redom za slovo “a” dok se ne isprazni lista, zatim “e”, “i”, “o” i naravno, “u”.

Nakon toga će ostati jedno 3 kategorije koje nemaju samoglasnika, za njih ukucajte bilo koji znak pa ga pobrišite.

Nadam se da sam nekome pomogao, a nadam se da će i meni to pomoći…

Hmm, zasad radi, samo što je “jutros” bilo novih postova u tek 3 teme.
Pišite ljudi, pišite… :slight_smile:

Ali sam zato primjetio nešto što nikako ne volim na ni jednom svom sajtu, pa ne razumijem kako su admini to ovdje propustili napraviti - eksterni linkovi se ne otvaraju u novom tabu (!)

Primjer:

1 Like

Osobno sam već navikao klikati na linkove s “kolutićem” na mišu (skrolerom) i otvara mi uvijek u novom tabu, tako sam izbjegao taj problem na svakoj stranici. :slight_smile:

1 Like

ah, previd, a baš sam (očito) bio vrlo blizu toga neki dan :smile:

zavaljujem…

Molim vas sredite ove smajlije, stvarno su retardirani!

1 Like

Pridružujem se molbi kolege i potpisujem…

He, he.
Ovi smajlići bi se svidjeli modnom mačku :slight_smile:

Ovaj smajlić vulgaris, koje je Horz stavio u zadnjoj poruci, meni više izgleda kao da se plače…

Meni kao retard neki :smiley: . Gledaj ovog mog…

:smile: Tinky Winky
:blush: Lala
:smiley: Po
:sunny: Sunce Moje Malo

Lala djeluje normalnije, gledaj ovog retarda - :grinning: on bi trebao da bude na mjestu : D

Meni osobno su bas fora trenutni smajlici.

Taj me pak podsjeća na Annoying Orange

2 Likeova

Mozda bi bilo lijepo da ovo malo popravite :slight_smile:

1 Like

Popravljeno, hvala na prijavi.