Webmajstori na novoj forum skripti!

Ovo je topic gdje se možete žaliti na novu skriptu i pjevati kako je stari forum bio bolji :slight_smile:

Prije svega, kako biste se mogli ulogirati molimo da RESETIRATE SVOJE LOZINKE!

Skripta je još uvijek u beta testiranju, pa očekujte i neke manje bugove, premda je već sad znatno stabilnija nego vBulletin. Novitete i poboljšanja ćete primijetiti sami kroz vrijeme kako budete koristili forum. Nove stvari će se, kroz vama neprimjetne apgrejdove, dodavati redovno na tjednoj ili mjesečnoj bazi…

Topici u kojima je zadnji post ostavljen nakon 1.1.2010. godine prebačeni su u novu bazu, a one starije smo ostavili na starom forumu radi arhive i guglovih crawlera.

Svi loginovi su prebačeni, međutim, ponavljam da lozinku morate resetirati kroz “Zaboravio/la sam lozinku” funkciju unutar prozorčića za prijavu. Ako više nemate pristup emailu s kojim ste otvorili account, pošaljite mi upit na [email protected] pa ga promijenim.

Privatne poruke sa starog foruma su dostupne ovdje.
Topici sa zadnjim postom starijim od 1.1.2010. su dostupni ovdje.

Molimo da sve bugove i probleme s prijevodom prijavite ovdje. Hvala!

1 Like

Ova tema je sada zalijepljena. Pojavljivat će se na vrhu svoje kategorije sve dok je ne odlijepi moderator.

Super izgleda forum, dobrodosla promjena :slight_smile:

1 Like

Ne znam sta da vam kazem, vjedva se logovah sifra mi nije htela pa moradoh promenit. Nije lose ne svidja mi se jedino sto sve furas na geek.hr nekako mi lepsi onaj domen koji je bio da me ne redirektuje al okej sve u svemu tvoja stvar. Ne znam koliko je siguran ovaj forum sobzirom da kazes da je beta, kao da je kopija bbpress, uglavnom srecno.

@sceko Login ne radi sa starim lozinkama, pa ih svi trebaju resetirati.

Radi kompleksne migracije bilo je lakse preseliti na novu domenu, no kasnije kada se sve stabilizira i migrira cemo integrirati i Webmajstori.net domenu.

Vjeruj mi da je vBulletin v4 bio manje siguran, a bbpress je sasvim neki drugi svijet :smile: Ovu skriptu su u Railsu programirali isti programeri koji su napravili stackoverflow.com i stackexchange.com, a oni znaju svoj posao.

Gdje su nestale privatne poruke?

@megi Privatne poruke nisu migrirane, ali ce biti dostupne na starom forumu kasnije danas, kada maknem redirekt.

Nekako mi se cini da je stara verzija bila mnogo preglednija i jednostavnija, postovi u temama ovde me vise podsecaju na Fb chat nego na forum, a nekako i zamara oci ne zna covek gde da gleda. Ali videcemo kako ce ici mozda samo treba da se naviknemo…

@davor86 Siguran sam da je samo stvar navike… brzina i preglednost bi trebale biti najveće prednosti novog foruma i baš radi toga očekujem osjetno veću aktivnost… a dizajn će se promijeniti kasnije.

Meni ovo super, volim novitete i one koji prate trend :wink:

2 Likeova

KATASTROFA od “promjena”.
Isto kao i google - tvrde, lupaju, takoreći zapovijedaju da stranice moraju biti pregledne i “user friendly” i onda naprave ovakve idiotarije poput ovog ovdje…
Promjena da, ali na bolju preglednost i bolje snalaženje.
Na ovome zaista nemam pojma kako ću se snać, kako ću pronać teme, sve izgleda razbacano i nepregledno, kao dječja soba u kojoj je hrpa igračaka pobacana po podu.

2 Likeova

Ajte ljudi pustite da vidimo kako ce ovo raditi, ne morate odmah pljuvati.
Svidja se meni, modernije je, navici cemo se :smile:
Kad mi izadje pop-up da se logujem, upisem podatke ispravne, zatvara se pop-up, ali mi ne prikazuje da sam ulogovan, vec tek kad sam refresujem stranu.
Nema poruka u sanducetu :frowning:
I ono, linkova u potpisu :smile:

1 Like

Zasada negativna iskustva, prvo pw, a sada nemam niti pm. kada bi mogli imati pristup pm. bravo za trud i ostalo, ali trenutno negativno iskustvo

Za sada mi je sasvim OK. Kao sto je i gore navedeno isto tako volim novitete, a ovo mi je dobro i doslo posto i ja planiram koristiti ovu skriptu.

2 Likeova

Ne možeš donositi takve zaključke na osnovu 5 minuta ili koliko si dugo pregledavao novi forum. Vidit ćeš s vremenom da će aktivnost na forumu porasti.

Password jednostavno resetiras, kao što piše u prvom postu, i nastaviš koristiti stari account… Pristup starim PM porukama ću otvoriti oko ponoći.

Pregledniji je nego prošli samo se ljudi trebaju naviknuti.

Možda glupo pitanje, slanje pm trenutno isto nije moguče ili ja nemou naći?

Kao sto su rekli. Preglednost je 0, funkcionalnost je isto tako losa. Jedina dobra stvar koju vidim u ovome jest brzina loada, nista vise.
Jos jedan forum ode u propast…

Klikneš na avatar korisnika kojem želiš poslati poruku pa “Privatna poruka”.

We’ll see about that.

1 Like