Webmajstori na novoj forum skripti!

Ja sam kreirao temu izdvajanjem njegovog posta iz teme nije imala veze s pitanjem. [quote=“steelmaiden, post:222, topic:9946”]
Ja vidim da je tu temu zapoceo bbranko, ti vidis da ju je zapoceo tsereg?
[/quote]

Nema više plave sjene oko ikone zadnjeg postera u temi!

Navikao sam se na stari forum :frowning: !
Ali i ovaj nije los, cak mi se svidja. Nadam se da ce da se srede ovi mali bugovi pa da forum radi normalno. I Smajliji su cool :sa: :blush: :smiley: :sailboat:

Preširok je forum kao što neko reče mora se “rastezati” pri čitanju. Najbolje bi bilo da ima širinu oko 960px ili 1000 svejedno.

Edit: Zašto meni fali avatar?

Forum je brutala :slight_smile: …pogotovo, svaka čast na trudu da se nešto poboljša !

No, ne treba zamjerati niti onima koji se odupiru promjenama. Prema statistikama i gaussovoj krivulji takvih je najviše u populaciji. Jedan jako zanimljiv i dobar video koji objašnjava kako populacija “diše”…što se tiče prihvaćanja novih ideja i promjena. Mnoge stvari postaju jasnije nakon ovog videa, i tko god ima prste u marketingu, trebao bi biti svjestan ovih činjenica.

…ja bih još dodao, da vjerujem da iz jako bitnih razloga ova gaussova krivulja izgleda upravo ovako. Na neki način, ovo pokazuje dublje u sam princip stvaranja svemira (kojeg smo mi dio). Svemir je jednostavno postavio prag (kritični ponor) za novu “istinu”. Tek kad se ta istina dokaže da je vrijedna da preživi taj prag, postat će “apsolutno” prihvaćena…

1 Like

Nije mi jasno ovo ha index.hr…pojasni. Ili oni koriste neku jako modificiranu verziju ovog foruma (jel vidim da ima stranice, 1,2, 3,…) ili ga ne koriste :ne zna:

index ne koristi ovu skriptu

Ako kaže portali veći od index.hr, to znači ne index.hr nego portali veći od index.hr.

Moja greška… nisam pažljivo pročitao :frowning:

U prvi mah bilo je malo neobicno (velika promjena), ali sad vec nakon nekoliko dana mogu reci da je novi forum mnogo jednostavniji, brzi i pregledniji… :wink:

1 Like

Vau, promjena je sigrno dobrodošla.

Nego odmah da prijavim bug kojeg upravo gledam.

Ako je reportan bug, OK a ako nije još bolje :grin:

1 Like

Zakaj klik sa kotačićem miša ne radi na linkovima u tekstu? :čupakosu:

Mislim da je do tebe. :slight_smile:

Ne kužim kako. Ako klinem kotačićem na link koji je ispod (preporučene teme) onda normalno radi, a kada je link u tekstu ne radi.

Browser Seamnokey :slight_smile:

OS: Debian Wheeza (Mate)

Sviđa mi se novi forum :smiley:

That explains… :slight_smile:

Kaj? Zakaj svagdje drugdje radi osim ovdje?

Vjerojatno se radi o bugu jer forum skripta je u beti i nije testirana na tom browseru… Pogledat cu.

Zasto stalno nestaje avatar?

Kako misliš nestaje?