Webstresser - unajmi (domaćeg) hakera za DDoS napad :)

Ma nemoj to, ako hoces da ti ja ubijem konkurenciju na facebooku, zaspam par dana dobit ce ban poveznice 100% hahahahahhaahhah bolja usluga od DDoS.

Salim se naravno, ne radim takve usluge, ali mogu na moju nesrecu :joy: Eto vam ideje, ako vam neko zasmeta, samo spamajte u njegovo ime :cowboy_hat_face:

@ dadaas

Sajt od banke ne mora biti srušen, dovoljno je da se uspori učitavanje. To se klijentima neče svideti, a ako zbog usporenosti dođe do zaostajanja vremena novčanih transakcija, ni to se klijentima banke neće svideti. I eto štete.

U slucaju nas obicnih smrtnika, sto ces ti akda ti neki klinac srusi site? Privatno ga tuzit? Na kojem to sudu? I sto ako je klinac iz druge drzave i bez prebijene pare? Znaci da bi zbog neceg od cega zivim doveo u situaciju da to propadne jer se neki klinac zaigrao, nisam li se mozda onda i ja malo zaigrao?

Na ovo bi odgovor bio da je dovoljno poslati utužbeni zahtev (šalje se 8 dana pre podnošenja tužbe). Znači ide kompletno izvinjenje i vraćanje stanja kako je bilo pre. Novčanu nadoknadu nisam dalje tražio. Uglavnom hoću reći da nema potrebe za tužbom, da se stvari reše.

Citam na jednom drugomt opicu, kaze lik, sta da ga tuzim za 1000 kuna kada nema za kruh, samo cu se vuc po sudovima i imat vece troskove nego cu ikada vidjet tih 1000 kuna, ovako platim 1000 kuna sam popravim stetu i gotovo.

Na ovo sam i mislio kad sam rekao da se napravi primer. Pošto ih je nekoliko učestvovalo u zajedničkoj akciji, tada su organizovana kriminalna grupa. Jer su svakako znali da to što rade nije zakonom dozvoljeno. Neka glavnog osude na 10 godina kao vođu, a ostale na 2 - 6 godina. Pare nakon toga ne moraju ni davati, to bi bio dobar primer ovima što nude i traže slične nelegalne stvari…

Jel ti stvarno vjerujes da se mogu transakcije ili sajtovi usporit sa public ddos servisom i grupicom klinaca na Facebooku?

S ovim drugim se slazem, primjeru ce posluzit, a mozda je i nesposobnost da uhvate ove prave kriminalce koji ruse internet, jer ti pravis e ne slikaju po facebooku, pa Facebook policija ih nemoze uhvatiti.

Kao neko ko je osobno poznavao Jovana i Kristiana(kad su igrali GTA SAMP), mogu samo reci da nije to toliko jednostavno napraviti koliko vi mislite.
NPR. ddos metodu specijalnu sa obaranje nekog game servera je potrebno napraviti da oponasa pakete koje klijent-igrac salje tokom igre, npr. server podrzava max 50 igraca moguce je napraviti da se server popuni da ne mogu real igraci uci.
To se radilo sa SAMP serverima.

Tebi treba dati medalju!

mislim da nije baš tako, svaki server je ipak server, virtuelni ili fizički, svi se ponašaju isto bez obzira šta se na njemu pokreće, ukoliko imaš ip servera, kupi dedicated od novogara com i pokreni ddos scriptu … pa ćeš vidjeti da nije komplikovano :smiley:

Na OVH game dedi mozes slat 300gbps nece past dok sa metodama ce pasti jer metoda oponasa pravog igraca.(Posalje se 5k requesta za server info ili join ingame, on pada)

1 Like

Sve ovisi kakvu datacentar ima zastitu od ddos napada + monitoring mreze obavezno.