Welcome modal window

Bok svima,
prije svega isprike ako sam fulao forum.

Na trip.hr postavio sam modalani prozor koji se pali samo ukoliko korisnik dolazi prvi put na bilo koju podstranicu.

To otprilike izgleda ovako (u js-u):

ako ne postoji cookie {
otvori welcome window
postavi cookie s određenim trajanjem
}

Problem je što je Google uvijek na site dolazi bez cookiea i uvijek mu se otvori taj prozor. S obzirom na to, svi screenshotovi (na rezultatima pretrage i u webmasters toolsima) imaju prikazan taj modalni prozor.

Moja pitanja su - šteti li to rankingu i koji je po vama ispravan način rješavanja ove situacije?

Thanks!

Ako ti nesto steti rankingu, onda je to “ponuda putovanja” u skoro svim title-ovima tvog weba…mislim…ok je “ponuda putovanja”…ali ako u textu ili tagovima fotki ne spominjes rijeci “ponuda ili putovanja”…onda ti je to bezveze :wink:

Thanks na savjetu. Pokušat ću s time.

Odlicno! Pa onda isto pokusaj izbjegavati linkati iz potpisa sa anchor textovima koji nemaju veze sa webom na koji linkas…npr. “prognoza”…bedasto je ako taj link otvara web stranicu koja nigdje nema rijeci “prognoza”…
Zaista mislis da si, npr, umijesto “prognoza” u potpisu upisao rijec “kremsnita” ili “sretan bozic” da bi web Vrijeme.net - vremenska prognoza za danas bio medju prvim rezultatima kada netko gugla rijec “kremsnita” ili “sretan bozic”?!
Isto ti predlazem napraviti s ostalim url-ovima u potpisu :wink:

@posluzitelj, slažem se. :wink:

Nisam već neko vrijeme ažurirao linkove u potpisu, a to je prije funkcioniralo. :slight_smile: