Wim Hof - Iceman - Ludjak ili WTF?

This escalated quickly. :sweat_smile:

Slobodno pojasni, nisam shvatio poantu.

Izjava ednaka onoj da je 42 jedinstven specijalan broj koji objašnjava sve tajne, procese, akcije.
Pa kako smo sad došli do tajne svemira, bokte?

Btw. pogledaću video kad stignem, za sad hvatam bilješke iz vaših komentara.

Edit:
Ako tajnu svemira treba da saznam iz nekog opskurnog YT video materijala, onda jbg.
Više sam Dnevnik 2 varijanta

Nebi vjerovao, ali da. Tajne svemira otkrivamo pogledom usmjerenom unutar sebe. A onda tek unutar sebe shvaćamo, da ono što smatramo da je izvanjski svemir, da je to također unutar nas. Jer mi jesmo to sve…i nema ništa izvanjskoga.

I ne moraš to vjerovati meni…vjeruj to Einsteinu, ako ti je on više od povjerenja, jer je tvrdio isto.

Ja ne moram vjerovati Einsteinu, ja vjerujem sebi…jer sam sve odgovore upravo pronašao unutar sebe.

Problem sa normJs klasom te demantuje.

1 Like

Zapravo upravo suprotno. Dobio sam ogromnu Božju motivaciju i obećanu pomoć upravo na tom polju i zato sam dobio i sampouzdanje za taj preambiciozni projekt, kako mi se ispočetka učinilo.

To je i logično, jer normJS je upravo unos sistema evoluiranja i nadmetanja u programiranje…što ti još ne vidiš. To jest evoluiranje entiteta koji postoje unutar programskih jezika, koje mi osjećamo kao metode. A što ti je entitet nego metoda, na bilo kojoj razini života? :wink:

Gotovo da sam ukazanje svoje mogao protumačiti voljom Boga da me pogura upravo u normJS. Jer mi je puno toga objašnjeno vezano uz normJS kroz ukazanje. Nevjerovatno.
A proročanstvo koje sam dobio, se odnosilo točno na normJS. :slight_smile:
Mogu ga i ispričati. Anđeli su mi rekli da će mi poslati film ili knjigu…da budem otvoren da uočim i primim.
Već drugi dan me zvao frend kojega nisam vidio čuo dvije godine…i zove me sasvim random u kino. Ja naravno pucam od sreće i prihvaćam. A kada sam saznao još da je film bio dokumentarni o Hare Krishna pokretu…onda sam shvatio da se proročanstvo sigurno ispunilo i da nema sumnje u koincidenciju. Mislim, shvatio sam ja već davno da nema slučajnosti…da nebi bilo zabune.

Konačno, poruka filma je bila:

Prabhupada, je čovjek koji je sa 70 godina došao u Ameriku bez ijednog dolara. Vjerom da zna put ka sreći, uspio je napraviti globalni Hare Krishna pokret…s kojim je očaravo svijet i napravio gotovo ne moguću misiju kada se pogleda kako je počeo i što je napravio. Prodao je nekih 150 milijuna svojih knjiga…otovrio xx hramova …i došao do xxxxxxx sljedbenika koji su ga slijedili diljem svijeta.
Ako je on to mogao uspjeti, što je fino dokumentirano u filmu koliko je bilo nemoguće …onda i ja znam da mogu započeti normJS pokret.

Tu poruku sam ja mogao dobiti i putem akcijskog filma, ali s obzirom na dokumentarno provjerljivu stvar, upakiranu u ambijent gdje je očito da se vidi da je to Božja ruka vodilja…poruka dobiva puno više na značenju.

Tako da …sada znam, da sam “samo” kanal…a normJS će se pojaviti samnom ili bez mene. Ali ako ustrajem, nema razloga da ja budem taj koji će od nepoznatog i nemogućeg napraviti poznato i moguće. :wink: Just be here end enjoy in this story.

Radost i sreća su put, a meni je normJS prvenstveno nešto što me veseli…što sam već više puta naglašavao.

1 Like

Nema ti ovaj pos’o veze s bogom.
Dovoljan broj kombinacija nula i jedinica u pravilnom omjeru (i na pravom mjestu postavljenih), inicijalizacija, iteracija i uslova napraviše sve što dosad postoji.

Evo iskreno prije 2-3 godine da sam procitao ove tvoje postove rekao bi da si lud covjek spreman za psihijatriju. Danas mogu rec da neke stvari ne razumijem koje pricas ali razumijem da postoje stvari koje ne razumijem ajmo to rec tako.

1 Like

Snimljen i film na tu ili slicnu foru:

Film je cudan i low budget, ali da su ga sfantazirali i prilicno dobro objasnili, jesu.

Gle, vjeruj mi ja bi isto!! Ja i danas nakon 12 godina što sam doživio nemoguće od nemoguećega, i dalje imam tračke sumnje. Vjera nikada nije 100%, kao što općenito ne postoji crno niti bijelo.

I večer kada su mi se obratili anđeli, ja sam ih slušao 6 sati. To je znači glas u glavi bio jasan kao što bi slušao tebe. A sve što su govorili, ja sam mogao savršeno dobro razumjeti s obzirom na moja prethodna iskustva.

I pazi sad, oni su se predstavili kao svjetlosna bića…

U jednom momentu, pošto sam ja osoba najnormalnija kao i svatko drugi, ja zapitam sam sebe:

“Ajme Božo, jel moguće da nakon ovoliko godina si totalno pukao. Da sada vjeruješ da ti neka svjetlosna bića tumače tu nešto 6 sati…”

Odgovor je tekao momentalno:

“Naravno da postojimo, probaj nas izguglati…”

Mene je bilo doslovice strah izguglati pojam “svjetlosna bića” , jer ako ne nađem ništa…to bi značilo da sam zaista upao svih ovih godina u neku tešku iluziju koja će mi se upravo srušiti kao kula od karata…

Ali, nisam taj koji se želi lagati…tako da je ovo bio trenutak odluke da vidim i uvjerim se jesam li svih ovih godina na pravom tragu…

Došao doma, ukucao u google “svjetlosna bića” …i ni manje, ni više…118 000 rezultata je Google izbacio.
I nije to samo po sebi dokaz ničemu, ali kada sam otvorio te tekstove…pisalo je identično ono što su oni meni govorili.

I još se dva dana nakon toga ispunilo proročanstvo koje sam dobio.

Tako da…vjerujte, ni ja ne znam što me snašlo…ali znam da je čista radost, jer otkako se ovo otvorilo, ja sam posljednih dana plakao više puta od radosti, nego cijelog života do sada.

Mnogi niti ne znaju kako je to dobar osjećaj kada krenu suze radosnice.
Pa eto, beskonačno puta bolji od onoga kada krenu suze od boli.

Suze od boli ti govore da si na totalno krivom mjestu, a suze radosnice da si na totalno pravom mjestu. A emocije su naš putokaz.

Živjeli.

I drago mi je da se možeš barem malo konektirati, jer nas su Božji putevi već skoro spojili …i ne sumnjam da u budućnosti budu. :wink:

U zadnje vrijeme me baš često spaja sa različitim ljudima, i uvijek se tu vraćaju osobe iz povijesti koje su već tada pokazivale dobre namjere…

A samim time što se ovako javljaš, to ti je već spajanje, hehe. :wink:

Filmovi, knjige i drugi ljudi …su najveći koncentratori iskustva.

Svatko od nas može učiti direktno iz vlastitog iskustva, ali ako znamo posložiti autoritete istine…onda imamo veliki shortcut putem filmova, knjiga i drugih ljudi.

Zamisli da sada ideš izumiti iphone?

Realno, mogao bi krenuti od kamena…i sve sam naučiit. Ali, složit ćeš se da je lakše krenuti od onoga što je već koncentrirano u knjigama, filmovima i drugim ljudima. Sam internet je jedan veliki koncentrator tog iskustva.