Win 10 key - Da li je ko porucivao

Interesuje me da li je neko narucivao nesto preko ovih, malo mi je nerealno mala cena za Windows?

Nisam osobno sa bug.hr naruciva ali sam uzima preko ebaya i sve je uvik radilo kako triba (cijena je bila slicna)

2 Likeova

ja sam uzeo od nekog merchanta preko allkeyshopa ili kinguina ne sjećam se više … samo gledaj da bude retail key, da nije OEM … meni je sve super funkcionisalo, apdejti redovno išli … sve dok milicija nije uzela računar

5 Likeova

A? :slight_smile: Sto bi ti uzeli racunar?

2 Likeova

Bilo je na forumu, i po portalima :stuck_out_tongue:
Nego, uzmi, ali ti nema garancije da neće pasti licenca na nekom update .

Ja sam jednom kupio original DVD win 10 pro, došao oštećen baš na mjestu da se key vidi. Nije mi prošla aktivacija, ali sam zvao dobavljača da riješi stvar. Dobio sam Microsoft lokalni ured i uredno pregazio nečiju licencu. Kod mene je bio DVD sa tim ključem i fiskalni račun na 300+ KM

1 Like

Uzimao slične stvari na eBay-u, nikakvih problema osim što sam jednom morao zvati podršku (Microsoftovu) da instaliram MS Office. Javio se neki indijac i završili smo aktivaciju bez problema. Sve licence što sam uzeo rade bez problema i dan danas.

1 Like

Slobodno uzmi, mada imaj na umu ako uzmeš Office 365 paket da je (većinom) dio nekog njihovog paketa koji preprodaju. U fazonu uzmu korporativnu licencu i preprodaju je u dijelovima, kreirajući nove korisnike koji su i dalje pod čizmom tog glavnog accounta.

Govorim striktno za ove jeftine licence sa E-bay.

1 Like

Uzeh juce, aktivirao sam bez problema i sve radi kako treba. Hvala svima na pomoci!

1 Like

I jos nisu vratili? …

Na ljeto sam uzeo Windows 10 Pro za nešto manje od 8 € - sve OK.

Za Božić sam se počastio sa Office 2019 Home za 18 €
Office mi je javljao da je key već iskorišten!
Nakon razmjene par mejlova dobio sam novi key i od tada je sve OK.

1 Like

Uzmi od kinguina, ja sam uzimao 3 puta. Provjerena i popularna stranica, pusti taj jadni bug…

vratiće za jedno godinu dana … ako i tad :smiley:

A je li uzimas to zato sto se moralo ili onako da imas

Pocelo da mi izlazi obavestenje da moram da aktiviram win a mrzelo me ponovo da idem u servis gde su mi instalirali pa sam preuzeo inicijativu :slight_smile: Tako da odgovor je, priteralo me :slight_smile:

Jesi li morao ponovo instalirati Win, je li aktivacija ide preko telef. broja ili dobijes key kad kupis, je li OEM verzija, jesi li uzeo kod ovih MMORC?
Eto pitanja pa ako si raspolozen odgovoriti :slight_smile:

Nisam morao ponovo da instaliram, samo sam dodao code i isao na aktivaciju. Da kod tih MMORC sam uzeo. Nakon sto sam platio redirektovalo me je na page gde je bio code i samo sam iskopirao i zalepio kod mene i tjt.

do sada kupio 3 licence win10 pro sa ebay-a i sve tri legalno aktivirao bez problema.
ps. u pitanju je cijena od 3 dolara :slight_smile: za jedan win10 pro.

Kad vec uprava formua dozvoljava ovu raspravu, onda nebi bilo lose napisati povjerljive usere :slight_smile: