WinDays 10

“Microsoft WinDays10 jedna je od vodećih poslovno-tehnoloških konferencija u regiji.”

[SIZE=“3”]Osnovne informacije:[/size]

Službena stranica:
http://www.mswindays.com/Stranice/default.aspx

Datum: 19. - 23. travnja 2010.

Lokacija: Rovinj

Predavači: Nema linka na predavače ali na webu sam pronašao: Saša Juratović, Soumitra Dutta

Kotizacija: Do 05.03.2010. kotizacija za kompletnu Microsoft WinDays10 konferenciju iznosi 4.770,00 kn
(nakon 05.03.2010. iznosi 5.486,00 kn) + PDV

Subjektivni dojam:

N/A - Nisam nikada bio na ovoj konferenciji, ako netko je, neka komentira sa dojmovima.

evo komentar nekoga tko je bio zadnje 3 godine. Definitivno najveća i najprofesionalnija konferencija kod nas.

Dovoljno je reći da je na jednom mjestu 1500 IT profesionalaca iz svih IT grana.
Svaka čast odličnim predavanjima ali ipak treba reći da su tulumi ipak bolja strana priče :slight_smile:

Jednom sam bio, na jedan dan (firma skrtari na ulaznicama), i bilo nekoliko zanimljivih i kvalitetnih predavanja. Rucak izvrstan!

Ove godine i ja predajem :slight_smile:

Daj sredi nešto :smiley:

ja sam sitna riba tamo, nazalost :frowning:

Kad vec raspravljamo o ovoj konferenciji…

Cini li se i vama cijena kotizacije za WinDays malo pretjerano iznad standarda odnosno prosjeka za konferencije u našoj regiji?

Čim je veća cijena, polaznici su veće face. Načelo ekskluzivnosti. Po mojoj procjeni najveća vrijednost nije u samim predavanjima nego razmjena iskustava s ljudima iz branše i sklapanje poznanstava.

Meni se isto cini prevelika, dostupna samo velikim firmama. Ali cinjenica je da konferencija bude puna.