Windows 10 - PROBLEM - pomoć

Pozdrav,

nedavno sam na laptopu instalirao windows 10 bez ikakvih problema, na laptopu sam dobio obavijest za windwos 10 ono znate ona kockica u desnom donjem kutu, no ja sam preko onog Microsoftovog programa instalirao prije i sve je prošlo bez problema.

Danas idem instalirati na kompu, na kompu nisam dobio tu obavijest o nadograndji na windows 10, no ja sam svejedno išao, tražilo aktivacijski kod, našao ga na netu, i ide instalacija po redu, kada ide reset počne se ponovo palit i prikaže onaj windows 10 kao starting i odmah se ponovo resetira i vrati se windows 7 koji i sada imam. Upali se i piše neki failed, 0xc190101-0x20017 …

Eh sad neznam u čemu je problem.

Komp je dovoljno jak (nov je), sve uvijete zadovoljava,

Rado bih instalirao taj windows, jer mi se na laptopu jako svidio, ali neznam kako da riješim ovo.

Molim za pomoć.

A da pogledas na netu how to fix i to sto ti pise ?

gledao sam, i izbaci samo neke “slične”, drugim brojevima, a baš ovaj nema …

Ali, imam za nadograditi ovaj windows 7 :

No, ako ovo idem ažurirati onda mi vraća sistem unatrag, tako da ne želi niti da ažurira, možda zbog toga neće niti da instalira…

Idi clean install,to je realno najbolje.

Mnogi se zale kad su upgrade sa win 7 ili 8.1 na win 10 da su imali nekih problema.

Fajlova sto imas prebaci na drugu pariciju ili usb

sad sam sjebo sve, instalirao sam opet win7 i sad mi je sve ■■■■■■■, nit imam net, pokusam opet inswtalirati win 10 i opet ista greska, ajme pomagajte, najgore sto nemam cd/dvd onaj vrag ugradjen