Windows mi blokira ...pomoc

Ne bi se složio da je ubrzanje samo 0,2%, nakon svake defragmentacije, bar kod mene, osjeto se u sekundama može vidjeti koliko brže ‘podiže’ sustav i učitava programe. Kad je u pitanju veća fragmentacija (neki na svojim kompovima nisu radili defragmentaciju niti jednom od instalacije windoza, pa je kod njih učinak još veći.
Iz svog iskustva znam da nakon svakog većeg rada (gdje kreiram i brišem hrpu datoteka) nakon defragmentacije vidljivo ‘brže diše’ komp.

[quote=“mirok”]Dobar dan. ja imam isti ovaj problem. Pojavio se prije nekog vremena. ja mislim da ima mjesec dana. I sad, sto sam ja radio:

3 puta provjerio sistem zbog virusa sa 3 razlicita antivirusna programa(ESET,NOD i treceg se ne mogu sjetit trenutno)- nista nije nadeno.

izbrisao sve datoteke i mape koje ne koristim- od bratovih igrica (ostao jedino warcraft), torenta i slicnih programa do filmova i muzike koju sam prebacio na eksterni hard i zbrisao sa kompjutera. ostavio sam itunes, skype msn i programe koji mi trebaju za projektiranje na faksu.

citajuci ovaj post probao sam pogledati i na task manager, ali nisam nasao nista cudno. barem meni nije bilo.

mislim da laptop nije problem:

ima 250gb hard- iskoristeno trenutno niti 100.

proces je 2.8ghz ja mislim, ali nije manje od toga sigurno.

4gb rama.

pa jel sada vi imate kakvu drugu opciju ili misljenje?

hvala unaprijed :slight_smile:

na internet idem ili preko firefoxa i korstim i mozilin mejl.

http://tinypic.com/r/17e4cj/6

ovo je link za moj task manager. nadam se da mi mozete pomoci.[/quote]

Tebi sigurno problem nije do jačine kompa… Šta tebi preporučujem? Jedino šta ti mogu preporučit je da kupiš DVD, spržiš sve potrebne podatke i formatiraš komp (ako ne znaš, ima na netu tutorijala, ali bi još bolje bilo da ti to napravi netko ko je to već radio).

Nakon toga instaliraš sve potrebne podatke i komp će radit ko zvjer :elvis:

[quote=“ArkA”]evo ja sam ovako rijesila svoj problem …nasla sam neki tutorijal na netu …

na ikonicu my computer na ikonici za disk C: desni klik na nju i na properties …tada opcija…tools … check now …

to je nesto uradilo mom kompu i sad je opet dobra stara kanta …:smije:

hvala vam svima na velikoj pomoci i sto ste mi izasli u susret svojim savjetima …imat cu vas na umu ako opet nesto zaskripi nadam se da se slobodno mogu opet javiti …

do tada sve najbolje …:cmok:[/quote]

Ajde drago nam je da si problem rješila. Ovoga puta nismo pomogli, ali važno je da je dobra volja kod nas postojala. :slight_smile:

:zbogom: