Wirex kartica i druge dostupne u Hrvatskoj

Da li netko zna jos koju karticu osim wirexa koja je dostupna u Hrvatskoj i ako da kakve su im naknade.

Probaj Monaco, tj. sada Crypto.

Ne znam kako funkcionira jer mi nisu poslali karticu još od ICOa koji je bio negdje sredinom 2017. :smiley: Tad sam sudjelovao u njihovom ICOu i naručio karticu, ali je još nisam dobio. Sad sam se sjetio da bih mogao to izganjat do kraja :slight_smile:

Bili su Mona.co, sad su ni manje ni više nego Crypto.com !!!

Inače, tu domenu su kupili prije par mjeseci, navodno za $12 milijuna dolara. Sitnica jer vrijedi kao suho zlato, a i Monaco je skupio u ICOu preko $20,000,000 i to u najbolje moguće vrijeme jer je taman nakon štu su skupili lovu počeo onaj ludi rast. Pretpostavljam da nisu trošili kad je cijena svega na očigled raspla i da su došli na barem 150-200 milijuna dolara (imali su i BTC i ETH i još neke druge). Zato im nije bio problem platiti, kako se priča, 12 milja za Crypto.com :wink:

Pogledat ću ali sumnjam jer sam i ja narucio karticu ima sigurno par mjeseci i od tada nista

Koristim wirex dosta dugo ali poceli su se ljudi dosta zaliti da im blokiraju racune nez objasnjenja.

Svaki dan neki novi problem pa mi to i nije pouzdano tako. Inace kartica super radi i nisam imao problema.

Moram se pozaliti na Wirex svako malo neki radovi i to u trajanju od 1-2 dana.

Ako netko zna neku alternativu za karticu da je provjerena neka javi.

Crypto.com sam narucio karticu i ima par mjeseci nije jos dosla

Ja sam je naručio nakon ICOa koji je bio negdje sredinom 2017. i još nije došla :smiley: