WordCamp Split 2016

Pozdrav,

evo za one koji neznaju, ove godine nam se u Splitu odrzava WordCamp: https://2016.split.wordcamp.org/

Prosle godine je bilo u Rijeci i mogu reci da je bilo odlicno, iako sam mrvicu biased posto sudjelujem u organizaciji :stuck_out_tongue:

Ali eto, ako ste zainteresirani bacite oko, bit ce cool predavanja, a i 5 ili 6 radionica u petak prije WordCampa.

@c3po Vidimo se? :sunny:

1 Like

Veselim se tomu, :blush: kad je tako.
Naravno, pogotovo jer se nadam da si ti jedan od predavača. Predavanja će biti na engleskom? Već se izgleda uhodavaš lagano: :slight_smile:

Hvala ti na pozivu, u svakom slučaju. :smile:
see ya

Nisam nazalost, jos cu morati palente jesti da bih se usudio predavati pred publikom :blush:

Vecina predavanja je na engleskom, bit ce ih par i na hrvatskom.

Vidimo se tamo :slight_smile: ja i par kolega vjerovatno dolazimo kao predstavnici OTGS-a (wpml, toolset), pa će biti nekog promo materijala hehe :slight_smile: Nažalost nitko od nas ove godne neće držati predavanje, ali biti će prilike drugi put, u svakom slučaju vjerujem da će biti zabavno i da se isplati doći.

1 Like

Tek sad vidim ovu temu, hoce li biti neki live stream kao sa WP Meetup-ova ?

Cesto odem na Carnetovu stranicu i gledam ista predavanja vise puta, ne znam zasto, ali ima toliko predavaca koji znaju predavati, i jednostavno uzivam slusajuci ih.

1 Like

Hoce, biti ce live stream, kao i snimke koje ce se moci pogledati naknadno nakon zavrsetka WordCampa.

1 Like