Wordpress: ispisivanje postova iz određene kategorije

Našao sam ovaj kod na internetu za ispisivanje postova iz određene kategorije

i dio koji želim promjeniti je da ne prikazuje najnovije nego po abecednom redu, pa sam pokušao dodati <span class="syntaxdefault"></span><span class="syntaxkeyword">&</span><span class="syntaxdefault">order</span><span class="syntaxkeyword">=</span><span class="syntaxdefault">ASC</span> iza <span class="syntaxdefault">tag</span><span class="syntaxkeyword">=</span><span class="syntaxdefault">nokia</span><span class="syntaxkeyword">-</span><span class="syntaxdefault">spec</span>, ali niša se nije promjenilo

Nisam siguran da li je to što želiš, ali to ne ispisuje postove iz određene kategorije, već postove sa određenim tagom.
Ispravan kod bi izgledao otprilike ovako:

<?php $recent = new WP_Query("cat=1&showposts=10"); while($recent->have_posts()) : $recent->the_post();?>

Što se tiče abecednog prikazivanja, fali ti ‘order by’, na ovaj način:

&orderby=title&order=ASC

to legendo, zahvaljujem puno uspjelo je

Da ne otvaram novu temu, pisat cu ovdje, svi pluginovi i ovo kako je gore opisano , ispisuju naslove iz pojedine kategorije. Zna li netko kako da ispise i sadrzaj posta, kao na naslovnoj samo da ne ispisuje sve postove iz svih kategorija nego određenih. Hvala!

Nokia

    <?php $recent = new WP_Query("showposts=5000&tag=nokia-spec&order=ASC"); while($recent->have_posts()) : $recent->the_post();?>
  • <?php the_title(); ?>
  • <?php the_content(); ?> <?php endwhile; ?>

Ne kužim; ti ovdje imaš petlju koja prikazuje najviše 5000 postova sa tagom nokia-spec, i za njih ispisuješ link (permalink), title (the_title). Ukoliko želiš ispisati i sadržaj, onda dodaš the_content i to je to.

Poz svima, ovo gore je pomoglo odavno, zaboravio sam zahvalit -.-…opet imam pitanje vezano uz tagove:

imam kod

<?php $recent = new WP_Query("showposts=5000&tag=nokia&order=ASC"); while($recent->have_posts()) : $recent->the_post();?>

koji ispisuje 5000 postova s tagom nokia. Jel moguce dodati neki kod da bi ispisao postove sa tagom nokia ali iz odredene kategorije?

Posto bi taj kod stavio u archive.php, ne mogu koristiti &category=5, jel mora automatski odradit iz koje kategorije. Hvala