Wordpress-kako napraviti da posetioci dodaju sami izreke

Poštovanje svim članovima ovog foruma!

Već danima pretražujem internet, skripte, plugin-ove za Wordpress, kako bih omogućio da na naslovnoj strani omogućim da posetioci jednostavnim ukucavanjem rečenice, dodaju sami neki sadržaj. Taj sadržaj može biti izreka, ili citat ili slično, ali ne treba da ima naslov, i sadržaj, već samo naslov. Uspeo sam da se samo naslov pokazuje umesto naslova i sadržaja, ali nisam našao ništa što bi mogao da dodaje samo naslov. :zbunj: Tako bih mi na strani pokazivao samo rečenice (citate, izreke), jedne ispod druge.

Nadam se da sam razumno napisao, i hvala svima unapred na savetima :slight_smile:

Veliki pozdrav!

Guglaj “P2theme” - ta tema izgleda vjerojatno onako kako tebi odgovara za tu svrhu. Nakon toga u postavkama u administraciji postavi da se pri registraciji korisniku dodjeli status Contributor, pa će moći pisati po stranici.

Hvala najlepše prijatelju!

Ovo je najbliže što onome što sam zamislio, saću da se bacim na posao i da ga ukrotim mojim potrebama.

Pozdrav :)))

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja