Wordpress login problem

Desava mi se problem da kad se logiram na stranicu izbaci tekst Greska wordpressa. Onda stsnem refresh i normalno se ulogira. Koji bi mogao biti problem.

Mozda kolacici? Nisam expert, sigurno ce se vec netko javiti od mastera da vam pomogne. Ja sam imala slicnih problema sa kolacicima dok sam bila na http., pa sam instalirala https redirection. Svejedno sacekajte strucniji savjet :slight_smile:

trebalo bi provjeriti error log ili ući u recovery mode … možda tamo nešto piše

Moze ti plugin neki stvarati problem, odnosno opterecenje. Optimizuj sve

Da li si pogledao logove?

Što se ispiše u console logu?

Jel ti se desava problem s userom silvio ili s ovim userom sprdacine30 ?

Bez error log-a ti nitko ne moze sa sigurnoscu reci u cemu je problem. U vecini slucajeva to bude problem u pluginu koji je zadnji instaliran ako nije kompatibilan sa temom/ostalim pluginima. Ako i dalje nemas pristup admin panelu prati ovaj tutorial i iskljuci plugine (pocevsi od onog sto si zadnje instaliro) https://www.wpbeginner.com/plugins/how-to-deactivate-all-plugins-when-not-able-to-access-wp-admin/

Kad plugin koji pravi probleme bude iskljucen moci ces normalno uci.

Na svim userima. Testiro sam jedan user jos

Jel se sjecas koji plugin si zadnji instaliro?
btw to ti se uglavnom zove wordpress white screen of death, izguglaj ako hoces shvatit zasto se desava, ako te bas briga kako i zasto samo prati uputstva sa linka iz mojeg proslog posta i iskljuci plugin koji pravi probleme.

Vidiš, ja koji “nemam” pristup tvom WP-u čitam usere koje imaš… Malo zaštite nije naodmet.

Ovo s loginom ti je vjerovatno zbog nekog od plugina, “sudara” se sistem s nečim u tim postavkama.

Isključi sve plugine pa testaj više puta s više usera, pa onda uključuj jeddan po jedan dok ne nadješ koji je problem.

1 Like

Moja je tema king…nije ova twenty …

Jesi pokusao disable plugine kao sto smo ti ja i @Q_Line predlozili?

Da i isto…bbbb

kako si slikao ovaj php error log kad kazes da se ne mozes ulogirat uopce?
De mi molim te reci da nisi to preko mobitela isao disable plugine, ako jesi de jos jednom provjeri jesi sve kako treba i ako stvarno jesi prebaci da ti aktivna tema bude jedna od onih default.

PS: jel koristit nulled temu ili koji plugin slucajno?

nismo se razumjeli…Mogu ja u wp-admin. Nego kad se ulogiram izbaci mi poruku (Web stranica ima tehničkih poteškoća). Onda tu istu stranicu(bijeli ekran) stisnem refresh i onda normalno uđe

Normalno me vrati na početnu stranicu, ali sam ulogiran

Ako se dobro sjecam moze izbacivat tu gresku ako je hosting jako slab pa ima naredjen memory limit na nesta sitno. Koji hosting koristis, vidi jel gdje u cpanelu pise ogranicenje za php memory limit i isto tako odi u glavni folder gdje ti je wordpress instaliran i skini fajl php_errorlog ako postoji. Ako nije problem u memory error log ce nam reci u cemu je.

našao sam…Jetpack je zezao. Instaliro sam Site Health i on je našao problem

Jetpack zeza…Probo ga aktivirat i opet izbacuje poruku…Znači on zeza