Wordpress problem pri objavljivanju članka (Updating failed)

Pozz ljudi, pojavio mi se problem kojeg ne mogu nikako riješiti, naime pri objavljivanju članka u wordpressu, pojavi mi se error gdje piše “Updating failed” kao što možete vidjeti na slici dolje i ne mogu objaviti članak, da li se neko susretao s ovim i kako riješiti? Hvala unaprijed svima…
gutenberg-updating-failed-permalink

A moze biti svasta, database connection problems, cookies session problems, login problems…

Moras dat vise detalja.

Ima kakav error_log? Šta kaže? Imaš neke pluginove? To je Gutenberg? Dev konzola što veli? I tako…

Mene nebi cudilo da je gutenberg razlog. Pa ti preporucam d aodmah skines plugin classic editor

Može biti, može biti svašta. Može biti da uopće nema veze sa wordpressom jer mi ovdje uopće ne znamo o kakvoj je instalaciji riječ. Samostalan hosting ili natrpano sve i svašta, ima li mjesta, pa ako je tako nešto ok, onda ići prema wordpressu i pluginovima.

Obzirom da je Hello world, milsim si možda, tko zna kakav je hosting kad već to neće spremiti. Ne daješ potrebne informacije, a iz slike se može poprilično krivo zaključiti.

Gutenberg je problem, instalirao plugin classic editor i stvar je rijesena, sudeci po milion preuzmanja ovog plugina, dosta ljudi je imalo problem sa novim editorom…hvala svima…

3 Likeova

Ja ću s Gutenbergom početi raditi u WP verziji 7.0 :slight_smile: , a svakim danom ovih sve više problema s time editorom me još više uvjerava u to