Wordpress: Problem prilikom uređivanja sajta

Ovo mi je prvi put da radim neki sajt.
Instalirao sam najnoviji wordpress, instalirao temu koju želim (sa inkthemes.com) i sad nastupaju problemi.

Što god da dodajem i mijenjam u wordpressovom panelu uzrokuje sljedeći error:

Znači, čim dodajem neki izbornik, pišem vijest na sajtu ili bilo što - izbacuje mi ovu poruku.

Ta promjena koju napravim se primjeni na sajt, ali kako da izbjegnem više ovu iritantnu glupost?

Krenuo sam sa wordpressom zato što je kao jednostavan, sve na klik, i odma problemi.

Pretpostavljam kad bi koristio defaultnu temu da ne bi dobivao ovaj error, ali kako da koristim temu po želji i izbjegnem ove poruke?

Puno hvala unaprijed

Prije slanja header() se ne smi nikakav output slat browseru. Ova greska se cesto nesvjesno događa ako imas razmak prije <?php .

Možeš li mi objasniti kao nekome ko nije programer?

Vidim i dalje po netu da se spominju nekakvi razmaci koji ne bi trebali postojati (kao što i ti kažeš).

Kako da ih uklonim i hoću li ih morati uklanjati svaki put kad unosim neke promjene?

Ukratko, header je prva stvar koju browser mora dobiti. Ako se bilo sta posalje prije, izbacit ce ti gresku kakvu si ti dobio. Ono sto ti moras napraviti je naci to mjesto u kodu. Ako nisi programer, to ce ti biti teze.

Ako je “friska” instalacija wordpressa i teme prosla ok, onda si gresku ti napravio prtljanjem po kodu.