Wordpress problemi, molim pomoc ... skrolanje na homepage-u i formiranje i izmjena u jednom dijelu portfolia

Pozdrav ljudi,
trebala bi mi pomoc oko dvije stvari. Naime na stranici smo promijenili themu u “Nort Theme” od Veented kompanije. Nažalost nema njihovog supporta, totalno je offline.

Ukoliko nam možete pomoći imao bih 2 pitanja.

  1. Na stranici kada se klikne na recimo contact, stranica bi trebala proskrolati do odjeljka contact. Po uzoru na demo sita stavili smo link na stranicu ( ww.blablqastranica.com/#contact // ovo je za primjer) i ne proskrola nam nego ponovno vrti i onda ulazui ponovno na stranicu i stavi na kontakt … nema skrolanja… kako to promijeniti ?

  2. Portfolio
    U portfoliu što god da promijenimo (na post portfolia) uvijek nam ostane kao što vidite Client … Skills bla bla uglavnom ne možemo mijenjati skilove i ostalo … osim glavnog teksta. Sve smo pretražili i nismo uspjeli riješiti problem. Da li znate gdje se to mijenja?

Hvala unaprijed na pomoci!

Pozdrav!

Imam preko 10 godina iskustva u WordPressu. Pošaljite mi link i podatke za ulaz preko poruke i 99% sam siguran da ću riješiti.

Poruka poslana! Hvala!