Wordpress Raspored članaka

Evo ovako…

Koristim VOLT temu za wordpress… tema mi se sviđa jedino kaj trebam promjenit je rasprored članaka na naslovnici … htio bih i tako poslozit kao što ima bug.hr na naslovnici…

Tko bi mi mogao pomoći nek mi se javi … onaj tko mi sredi ima reklamu na Svijet Androida – Vaš vodič kroz Android

Ajde ima koga?

nema nikoga :frowning:

Ne znam zašto očekuješ da će ti netko pokloniti tri-četiri sata minimalno, svoga skupocjenog vremena.

Jako teško da ćeš to uspjet zamijenit takav dio posla samo za reklamno mjesto

Mislim da onaj tko se kuzi u php i wordpress… da bi to napravio za 15min…

Je, i zamjena ulja u motoru automobila traje 15 minuta, pa košta ak ti je mehaničar radi…

Onda krivo misliš. Evo ja se “kužim” i u jedno i u drugo, ali ni u ludilo to ne bih mogao napraviti za 15. minuta, samo instaliranje WP-a, teme i priprema razvojnog okruženja mi oduzme 15-20 minuta.

Zamjena ulja cirka 45 minuta. Priprema auta čiji motor mora biti topao, puštanje ulja, skidanje filtera, promjena brtve čepa kartera, stavljanje novog filtera i stezanje njegovog poklopca pa zatim uljevanje novog ulja, tako jednako i wordpress, kao što je Creatif već rekao instaliranje WP-a i njegove teme, te uvoz sql-baze s kojom će radit, promjene unutar temine datoteke za prikaz postova, možda pokoja promjena unutar css-a i sve se to oduži na puno više od 15 minuta. Ništa nije baš tako jednostavno kako se čini na prvi pogled.