Wordpress tema za smještaj

Koju wordpress temu preporučujete za apartmane. Uglavnom teme koje gledao overkill, predviđeme za hotele i slično.

Ima li neko ovdje nešto takvoga za prodaju?

A kakvu temu, tipa za nekog tko iznajmljuje svojih 5-6 apartmana, ili preprodaje?
Ako je prvo, onda bilo koja tebi odgovara.

Da li ima online booking itd?
Ako ima večina tema opet, jer se booking da riješiti contat formama, ili nekim pluginom za apartmanae, ali kao što si rekao večina njih je meni bila totalni overkil, a dosta njih nije ni radilo kako spada (booking manageri)

To je duga priča o apartmanima i stranicama za apartmane.

Da, uglavnom za nekoga ko ima jedan ili maksimalno 3-4 apartmana, a ne preprodaje.
Online booking može biti kao opcija, a i ne mora.

Ono čisto razmišljam čemu kupovat temu u kojoj moram skidat 80% opcija koje se nude, to mi je više posla nego da neku jednostavno temu prilagodim ovome što mi treba.
Uglavnom ako si što radio s time, imaš li kakvu temu koju možeš preporučit, neki bookinig manager koji radi ok ili makar nešto koje treba izbjegavat?

Pa u biti ne.
Najčešće sam radio custom temu, ili u nekom frameworku.

Iskreno izbjegavao sam sve booking managere

Koristio sam jedino kalendare i to https://wordpress.org/plugins/wp-simple-booking-calendar/
Taj sam kupio pro, nije skup, ali sam morao prilagođavati, jer iskreno neki su imali po više apartmana pa je prikaz bio nezgrapan, pa se riješilo tipa:
http://croatia-holiday-accommodation.com/kontakt/
skroz dolje
ali je sporo omg. Trebalo je još to modificirati da ne šalje toliko upita, no eto, koliko para toliko muzike.

Imaš cijeli niz kalendara. A što se tiče bookinga od svih webova za apartmane, skoro nitko ne bookira preko weba, već preko nekih portala. Ili jednostavno preko kontakt forme.

Tema?
Uzmeš koja ti paše layoutom, i funkcijama.

Moja preporuka:

Da dobra tema, ali više za prodaju nekretnina, a ne neke apartmane. Ako sam dobro shvatio priču.
Te stranice tako i tako booking nemaju smisla, već samo kao neka dodatna informacija što ima u apartmanima, što je okolo apartmana itd.Barem tako ja to vidim.

Ova tema mi se sviđa za neku manju frmu za nekretnine, koja nema neke posebne zahtjeve.

Makar i to sve mačku o rep, dok ne vidiš.
Jednom sam radio tako stranicu za nekretnine po temi koju je kupio izabrao klijent.
OMG. on treba agente prijavu, pa neke posebne stvari funkcije, u temu koju je kupi kaos… pa provjeriti prije:)

Hvala na odgovorima!
Vidio sam tu temu na forestu, nekako mi isto djeluje za nekretnine ili eventualno ako ima puno apartmana. Ja gledam teme gdje su možda 2-3 apartmana od istog vlasnika pa mi sve ono nepotrebno.

Gledam nekako ako već kupujem teme da je što bliža onome što mi treba, možda i da ima u sebi neki booking manager koji je provjeren i radi… S druge strane vjerovatno imaš pravo da nitko ne bookira na taj način pa kontakt forma dovoljna.

To razmotri sa klijentom što treba., da ne bi uzeo temu pa onda poslije da treba booking manager, a onda nema nekog kompatibilnog.
Imaš i opcije da ih uputiš na neki free booking manager, ili s godišnjom pretplatom, neki, a onda od njih uzmeš kalendar kroz iframe ili kako nude pa staviš to.
Neki čak nude i “Book now” gumb na tvojoj stranici, ali o tome koji što, treba proguglati.

up, jel tko naisao na kakvu temu ili ima preporuku za dobru wp temu za rezervacije apartmana. konkretnije radi se o kuci koja ima par apartmana za koje bi trebalo napraviti booking forme.