Wordpress teme bez futer linka

Postoje li teme koje nemaju onaj link u futeru? Znam da postoji nacin da obrisem taj link ali govore ljudi da brisanje nekad moze izazvati neke probleme, tako posto ne znam puno oko toga i ne bi se zajebavao. Tako ako ima tema za wordpress bez ikakvih linkova a da su besplatne naravno bilo bi lijepo da mi neko kaze dje su?

WordPress › Free WordPress Themes

jesam li lud ili sve teme imaju link u podnozju stranice?
Imam jos jedno pitanje pa da ne otvaram novu temu pa ako neko moze da mi odgovori
Kako mogu dodavati u wordpressu kodove od reklama jel postavljam direktno u temu ili kao element stranice (kao kod bloggera)
kada sam cackao isprobavao wordpress nisam vidjeo da se moze dodati javasript ili html element na stranici ili to zavisi od teme

Ne sviđa ti se link Wordpress-a? Onda ćeš morati da brišeš “ručno” ;). Kod od reklama možeš ubaciti putem widgeta (kao kod bloggera) a i “ručno” putem editora ili klasik.

citao sam da se moze rucno izbrisati ali da nekad izazove neke probleme pa cu ostaviti. Dobro taj link od wordpressa i nekako ali uglavnom ima jos jedan. A mozes li mi usitno objasniti kako ide ubacivanje koda ako te ne mrzi. Fala.

Problemi se događaju samo sa free temama na rugim stranicama.

Na wordpress.org ne idu (i ne sminju ići) takve teme te sve što je u njima imaš pravo izmjeniti kako te volja.

Baci oko imas tu pluginova za lakse upravljanje reklamama 8 Best WordPress Advertising Plugins for Your Blog | WpBestOf