Wordpress traffic fail

Evo kako (ne) izgleda web stanica na Wordpresu kada promet “malo” poraste:LINK

Šta se desilo, index.hr je objavio članaksa dotičnog weba a slike članka su imale src="" na dotičnom blogu :fiju:

…uglavnom raspad sistema po šavovima, jel do servera, hosta ili WP-a nek se netko upućeniji javi i napiše mišljenje, pozz.

Meni se stranica (valjda) sasvim normalno otvorila, hmm.

U čemu je poanta ?

i meni sada, no prije par momeanta davala je 500 error. Index hr je uklonio slike pa nema opterecenja :smiley:

I kakve veze ima WordPress sa ovime?

Nije radilo neko vrijeme jer je broj posjetitelja indexa preopteretio taj blog, bacalo je erore ili se krivo učitavalo sve…

Da ali opet mi nije jasno kakve veze ima šta je WordPress na tome? Pa nije on kriv šta se mašina opteretila kada su bile linkane slike, dakle one su stvarale prevelik promet.

wp-smush it probaj, to je za smanjivanje kilobayta slikama, ali ako je shared onda nema pomoci mi se cini…

Jednostavno je server preslab za taj broj posjetitelja.
Evo pala je i torcida.hr zbog objave prosvjeda u vezi hajdukovog kredita.

Mislim stvarno, ako već pobiru tekstove sa drugih portala, onda bi barem mogli i slike pobrati na svoj server.

Jadan Matija nema novaca za novu mašinu…a buuuuuu buuuuuu… a banner mu košta 12 000kn dnevno…wtf

Nego dosta zajebancije, ste skužili ovaj novi dodatak indexu, đentlmen’s čojs…drolja na drolji, prestrašno kakvim metodama privlačenja publike se današnji mediji moraju služiti. Sjetim se stiha “nereda i stoke”: Zato prilaze mi drolje s picom promjera zolje…samo što u ovom slučaju ekipa prlazi njima :hmmmmmm:

Inače podržavam index.hr i mislim da su jedini koliko toliko ne potplaćeni medij u RH, a Babić mi je legenda samo takva :stuck_out_tongue: