WP Cannot modify header information - headers already sent by

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /serv/www/xxx/xxx/wp-content/themes/pixdesign/settings.php:343) in /serv/www/xxxx/xxxx/wp-includes/pluggable.php on line 865

Dakle trebam help: Na netu sam nasao upustva da iz wp-config treba izbacit prije početka php taga razmak i poslije php taga razmak sto sam ja napravio:

I sad zasto to ne funkcijonira ima tko rijesenje?!

Obriši red ispod ?>
neka ti zadnji red bude ?> i radit će, koliko vidim sada nije.

Pozdrav ma je evo ti fajl pa vidi da je…

Kad ti se pojavila ta poruka? Odmah nakon instalacije Wordpressa, nakon što si dodao neki plugin ili nakon što si sam napisao/izmjenio nešto u nekom Wordpress dokumentu?

Hm… kolega wp je rpeseljen sa free servera na carnet.hr radi se o udruzi i sve ok na naslovnici ali kad se ocu projavit u admin panel pokaze se poruka :slight_smile:

Hvala svima rijeseno je :slight_smile:

Slobodno postaj rješenje. :slight_smile:

kako si rjesia ovo, ovo mi se javlja samo kod teme koju sam ja radio javlja mi se par gresaka

ovo je jedna ima onda classes.php on line 1601 i to sam kad dodam php skriptu za sidebar u functions.php <span class="syntaxdefault"><?php<br /><br /></span><span class="syntaxkeyword">if&nbsp;(&nbsp;</span><span class="syntaxdefault">function_exists</span><span class="syntaxkeyword">(</span><span class="syntaxstring">'register_sidebar'</span><span class="syntaxkeyword">)&nbsp;)<br /><br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;</span><span class="syntaxdefault">register_sidebar</span><span class="syntaxkeyword">();<br /><br /></span><span class="syntaxdefault">?></span>