/wp-content/uploads/wp-less/dt-the7/css/compatibility/ folder

Dakle koristim temu The seven koju je netko postavio sa 30 pluginova +.

Ažurira sam sve, i prebacio sav sadržaj.

No netko se tu malo previše igrao, imam folder
/wp-content/uploads/wp-less/dt-the7/css/compatibility/

u kojem ima mnoštvo CSS lista.

E pa sad zanima me odakle to?

Postavio sam novi wp, sa istom temu, nema tog foldera.

A izmjene što god radim moram tako naciljati da radi mimo tih fajlova unutar child teme koju sam postavio.
No neke stvari eto čita kasnije i što god napravim ne radi.

Da stvar bude gora, netko je stavljao minimalno 2 različita cache alata, plus htaccess, i kada sve to spojim, apsolutni čušpajz.

Zanima me taj folder:
/wp-content/uploads/wp-less/dt-the7/css/compatibility/

WTF?

Probao izguglat, sve stranice sto to imaju fajlovi pocinju sa wpml, nesta vezano za plugin za prijevod?
WPML - The WordPress Multilingual Plugin

Kontaktiraj i autora teme vjerujem da se radi o ovoj temi.

Da kontaktiram ih danas. Ali mislim da moguće da je sa nekim less dodatkom, kuda pobogu čita css is foldera /wp-content/upload/
to nema smisla.
Ako je plugin, onda je shit plugin neki jer koji problemi.

A što je najbolje generira ga nanovo, te fajlove, tako da da li je tema ili što ne znam.

Naime jučer sam odradio određene izmjene u temi, child temi.
Neke stvari ni nakon !important nisu imale efekta.

Onda tražim odakle čita klase, i nađem unutar tog /upload/… foldera te generirane css fajlove.
Pa onda ok, kažem privremeno ću tamo izmjeniti css.
I radi.

Danas odem na web sve kako je bilo jučer… ovo je za poluditi.

Nevezano za konkretni problem, css uvijek mozes “override”-ati, samo trebas biti specificniji nego originalno pravilo.

Koristiš IDove iste kao osnovno pravilo koje nisu ni important, staviš important na isto pravilounutar recimo child teme, i to mora raditi.Koja god se po redu lista učitavala.

Ovdje ne radi. A da ne pričam o većim vrijednostima specifičnosti elementa, sa dodatnim IDevima, klasama itd.

Kužim sve to, ali zato i post, jer ne kužim zašto to ovdje ne radi…

Ako ne radi, onda se tvoj custom css ne ucitava iz nekog razloga. Dakle ili se nigdje ne ispisuje, ili te cache zeza.

Ma da? :smile: