WP dodatna polja u postavkama teme

[quote=“belmo996”]Ovako ja sam dobio jednu biljeznicu i u njoj ima pun ■■■■■ nekih stvari ne mozes se snaci uopste :slight_smile:
I tu je sada kao popisano koje stranice bi trebale biti a ustvari nista nije napisano :slight_smile:

Tako da ce najbolje biti da je cekam taj jebeni text i da ga ubacim u index.php[/quote]

A zinula guza malo previše za lovom? E tak se uči na greškama. Što si uopće prihvaćao taj posao ako si vidio da je sve nedorečeno? Bolje da si to vrijeme potrošio čitajući Codex :slight_smile:

Naravno da znam,cuj kakve ima veze :slight_smile:
Evo ovdje demo verzija,nije nista uradjeno Revisium Consult | Računovodstvo,revizija,porezno i poslovno savjetovanje .Pa vidi jel imam pojma ili nemam,valjda ne bih prihvatio posao da ne znam uraditi.
Ova opcija sa dodatnim poljima je opcionalna,znaci nije uopce potrebna samo ja zelim uciniti koristenje i podesavanje teme(sajta) sto lakse.
Kakve veze ima index.php ?Pa ima jer psotoje neke stvari koje ce se samo prikazivati na index stranici.Kao sto je ovo “Računovodstvo Revizija Savjetovanje” :slight_smile:
Mislim da ti mene nisi shavtio,no imat ces priliku vidjeti sajt kada bude gotov :slight_smile:

@renato100 jao samo da znas koja je lova u pitanju,milioni eura :slight_smile:

[quote=“belmo996”]Naravno da znam,cuj kakve ima veze :slight_smile:
Evo ovdje demo verzija,nije nista uradjeno Revisium Consult | Računovodstvo,revizija,porezno i poslovno savjetovanje .Pa vidi jel imam pojma ili nemam,valjda ne bih prihvatio posao da ne znam uraditi.
Ova opcija sa dodatnim poljima je opcionalna,znaci nije uopce potrebna samo ja zelim uciniti koristenje i podesavanje teme(sajta) sto lakse.
Kakve veze ima index.php ?Pa ima jer psotoje neke stvari koje ce se samo prikazivati na index stranici.Kao sto je ovo “Računovodstvo Revizija Savjetovanje” :slight_smile:
Mislim da ti mene nisi shavtio,no imat ces priliku vidjeti sajt kada bude gotov :)[/quote]

Ma daj, nemom me klat’. Pa za to postoji Homepage template i ako nešto staviš tamo i koristiš samo taj template za naslovnicu, naravno da se nigdje drugdje neće prikazivat. Ovo što ti fali u footeru, ide kroz footer widget. Uostalom, stavio si se u potpis kao dizajner i developer i strašno me čudi što nisi predvidio taj feature

Ejs :open_mouth:
Eto ja nemam pojma sta radim i vecina teme je uradjena nekom magijom :slight_smile:
Ova tema je postavljena samo da klijent vidi kako bi to otprilike izgledalo,a ostatak se nalazi na racunaru (XAMPP).
I to je u futeru bezze stavljeno :slight_smile: a inace “okvir” teme sam preuzeo sa underscores.me

Pa bilo bi vrijeme. Osim toga čekam i one čevape. .)