WP plugin - zoom fotografije

Pozdrav drugari,

Kao i sto sam naslov kaze, treba mi neki wordpress plugin za zoom fotografija na clanku, kad naslonim mis da ima “zoom” i kad kliknem da bude izvorna velicina te slike. Ako imate neki dobar wp plugin, ili neko drugo rijesenje napisite.

Lp

Uhh evo i mene nakon neke pauze :smile:

Mislim da ti za to nije potreban neki plugin,vec da se moze rijesiti sa jQuery-om cak i sa CSS3 ako se ne varam

BTW nadam se da nisam ispao iz forme,zaostao :smiley:

Ovakvo nešto? http://wordpress.org/plugins/featured-image-zoom/

@belmin Dobro, na koji nacin se moze rijesiti, ako mozes natipkati. Hvala

@druid tako neki plugin slican tome, ali nije taj, mislim ne da jee mi zeljene rezultate.

@apazinjan mozda bi ti mogao znati neki plugin, sa kojim bih mogao sliku u clanku povecati na maximalnu (velicina koja je upload-ana), a na x ili esc izaci iz zoom-a.

To zvuci kao funckionalnost koju ima svaki lightbox. Jedinit uvjet je da ti je slika wrappana u link koji pointa na punu verziju slike.

Na primjer: http://wordpress.org/plugins/simple-lightbox/

1 Like

@apazinjan To bi trebalo biti to, samo ima jedan problem, sto se slika ne postavlja u post vec samo kao featured (istaknuta) a u clanak ide samo tekst :slight_smile:

Znam, nije niti bitno.

Ali modifikacija je potrebna, bez toga ti nece niti jedan plugin raditi. Trebas modificirati dio gdje prikazujest featured image, i staviti link oko slike na punu verziju iste.

@apazinjan mozes li mi pojasniti tacno, sta bih trebao da editujem da bi simple lightbox mogao da ima funkciju, ako ti nije mrsko naravno. Uglavnom hvala ti.

Nema problema. Koju temu koristis?

@apazinjan koristim ovu temu : http://www.mvpthemes.com/hottopix/ , naravno placena je nije nulled. Imam redovan update

Mozes mi poslati privatnom porukom wp login podatke pa ti sredim to.

1 Like

Da ne otvaram novu temu. Kad smo već kod Simple Lightbox-a pojavio mi se problem sa ĆČŠĐŽ znakovima nakon update-a. Naime, oni nisu u normalnoj veličini ostalih slova kao što se vidi na u potpisu fotke, slova Ć i Ž… Gdje i kako to ispraviti u WordPress-u? Hvala na savjetu.

To je vjerojatno problem u fontu koji plugin koristi, mozda ne podrzava hrvatske znakove.

Trebao bih vidjeti live da ti znam reci.

I ja sam s vremena na vrijeme znao naletit na neki template i plugin koji ne podržava sve znakove… baš sam prije koji dan naletio na primjer WP teme Samopouzdanje.org

…tako da mislimkako je A.Pazinjan u pravu…

Hvala vama dvojici na odgovoru, ali kako to riješiti? Live na www.novogradiscani.com

Dodaj ovo u style.css teme:

.slb_template_tag_item_title {
font-family: Arial, sans-serif !important;
font-size: 14px !important;
}

Hvala na odgovoru, ali kad te krene onda nema kraja. Sad ne mogu pristupiti serveru preko FTP-a, pa sam poslao upit provajderu… Čekam odgovor.
:slight_smile:

Mozes i bez FTP-a, putem WordPressa, Appearance -> Editor

Pitanje je samo da li imas dozvole za pisanje u tu datoteku, to je veci stvar konfiguracije servera.

Izgleda da je nešto kod njih jer ne mogu ni stranicu otvoriti, a sve druge idu bez problema, jesus…