WP Upload Problem

Pozdrav…
Imam problem sa upload-om fajlova(.swf),u pocetku je sve super radilo a sad nema teoretske sanse da upload-ujem fajl veci od 3MB(max 10MB) ili mi na pocetku izabi neku gresku ili dodje skroz do kraja i iskoci “Doslo je do greske” ili “HTTP greska”
?

Slucajno sam vidio da se fajl uploaduje u folder ali mi i dalje izbacuje HTTP gresku ? Malo sam guglao i nasao sam neke stvari ali i dalje ne pomaze evo kako izgleda moj htacces fajl

<IfModule mod_security.c>
SecFilterEngine Off
SecFilterScanPOST Off
</IfModule>
# BEGIN WordPress
<IfModule mod_rewrite.c>
RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteRule ^index\.php$ - [L]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule . /index.php [L]
</IfModule>
# END WordPress

?

Ah, samo s ovim podacima ćemo teško locirati gdje je problem.
Mislim da (ovaj) .htaccess nema nikakve veze s tim.

Što se promjenilo između trenutka kada je radilo i trenutka kada si otkrio da ne radi više ?

Da li si nadogradio verziju wordpressa ?
Da li si nadogradio plugin koji koristiš ?
(koji plugin koristiš?)
Da nisi možda došao do storage limita na serveru ?

Ovako :slight_smile:

U pocetku kada sam digao stranicu radilo je normalno (kako sam otvorio site ima mozda 1,5 mj.) ,nekada mi se desavalo da dodje do neke greske ali ja ocistim kes i ponovo radi…

Problem se javio na verziji 3.5 (na njoj sam i digao stranicu )odjednom iz cista mira,nedavno sam update na 3.5.1

E ovo za plugin nemam pojma uzeo sam gotovu temu te joj malo izgled promjenio mogu samo nabrojati koji su plugini instalirani:
-Aksimet
-All in One SEO Pack
-Hello Dolly (koji je ugasen) i
-Jetpack

Iskreno ne znam sta je to :slight_smile: ako mislis da sam sav prosdtor potrosio nisam,preko Filezille ide sve normalno ali ovako nece :slight_smile:

uredi - php.ini --> upload_max_filesize

Gdje se nalazi taj file ?

/etc/
ilitako nešto, trebao bi biti negdje na serveru ako se ne varam - posluži se googlom

upload_max_filesize je 10MB :slight_smile:

Meni se to desilo jedanput, razlog je bio taj što sam prekoračio disk space limit na hostingu :).

Ma nije do toga imam jos oko 700 MB slobodno