Www.commonmovie.com

Evo da vam predstavim stranicu mog brata,

commonmovie.com

-tema stranice su filmovi (novi,stari…)
-ime stranice : comm on movie (comment on movie) (komentiraj filmove)
-smisao stranice je da posjetitelji komentiraju i ocjenjuju filmove,postoji i rubrika
comment of the month (komentar mjeseca), tamo ce biti objavljen komentar koji je na kraju mjeseca zadobio najvise like-ova (kao na youtubeu,facebooku…)
Dok se stranica malo ufura uvest ce se i nagradivanje komentara mjeseca,

-isto tako postoji i rubrika movie of the week (film tjedna)
u toj rubrici ce se nalazit film koji je na kraju tjedna dobio najvisu ocijenu
film koji bude odabran bit ce recenziran,trailer…
neznate sta da gledate? posjetite commonmovie.com i saznajte koji je film dobar,i koj se preporuca,a koji ne…

Pa ako je netko od vas filmofil,neka posjeti,ocijeni,komentira … naravno na ENG

Sa linkom na ovu veliku sliku filma daješ previše prostora drugim sajtovima i gubiš previše posjeta. Ja bi taj link prema film-sajtu stavio u tekst obliku negdje u dno a ova slika bi bila link prema članku.

Inaće dobra je ovo tematika, ja sam krenuo radit nešto slično na hrvatskom pa sam odustao. Dosta je traženo a i drugi rade za tebe. Samo nemoj odustati i moglo bi se isplatiti…

prema kojem članku mislis da stavim link…

Recimo ovaslika ima link prema
http://www.repomenarecoming.com/
, mislim da je to prevelik prostor drugom sajtu, da bi tu trebao biti link prema članku
http://www.commonmovie.com/?p=88
a za link prema sajtu filma bi našao neko drugo mjesto koje zauzima manje mjesta. Najbolje samo tekstualni link.

Ok hvala na prijedlogu uzet ćemo ga u obzir jer nam je mišljenje korisnika najvažnije.
Ukoliko si gledao film slobodno se uključi u komentiranje i ocijenivanje.

Molio bih da jos malo komentirate stranicu,da li vam se sviđa?Što nedostaje?

sviđa mi se, ako želiš mogu i ja komentiratim…malo bolje govorim eng od Bandića :smiley:

pa ak si gledo neki od filmova,i znas engleski bar osnovno da ima nekog smisla slobodno,
btw imas google translate pa nek ti pomogne :smiley:

od sada stranica na hrvatskom jeziku,svakako posjetite…

obavezno riješiti ove sitnice koje su ostale na eng, primjer 0 comments, leave a responce, polls, categories, dolje na dnu, pages, stay in touch i ostale gluposti… možda ugurati neki imdb i youtube plugin za više detalja/ trailer

Meni bi izgledalo puno bolje da menu sa žanrovima pomakneš gore da bude malo uocljivije a komentar mjeseca staviš ispod … i da kad otvoriš neki žanr da pokraj imena filma dodaš slicicu tako da ubiješ malo ono sivilo a i zainteresiraš posjetitelja za neki film.

Eto to je moje razmišljanje a ti vidi. :wink:

E da i zašto nemogu komentirat film?

“Greška: molimo ispunite tražena polja (ime, email)”

Pokušo sam 3 puta i sva tri put sam uredno upiso ime i e-mail

hvala na prijavi problema,
upravo sam sada i ja pokusao i problem je isti,prosljedit cu burazu posto je njegova stranica,
pa cu te obavijestit kada bude rjesen problem,nadam se sto prije :wink:

problem uspjesno rjesen!!! sad komentirajte do mile volje :smiley:

u čemu je ovo rađeno

Wordpress