Www.googleov.com

Evo i moja stranica pa recite šta vam se ćini i ako imate kakav prijedlog za poboljšanje ili kakvu kritiku slobodno pišite:)

sve je to ok, samo ne razumijem namjenu toga. Zasto bi recimo koristio tu trazilicu umjesto google-a?

Ako hoćeš istinu ja sada zbilja ne znam razlog zašto bi netko koristio moju tražilicu, ja znam da je ja koristim i ja se samo mogu nadati da će je još netko koristiti.

ako ikada budes ozbiljnije zasmetao googleu, uzet će to domenu koliko si reko keks

Ma ova domena je privremena, kroz par dana ću uzeti novu “.com” i jednu novu “.hr” domenu a ovu cu ostaviti kao add on

Fino izgleda ali i ja ponavljam isto pitanje " Zašto bi netko koristio ovu tvoju?"

Evo ako ti išta znači ja ću je koristiti danas za sve pretrage :slight_smile:

Pozdrav

Idem na “Translation” i kliknem “Italian”.
Sve je na talijanskom.
Upišem traženi izraz i Enter.
Sve je na engleskom. Gore je i dalje Google translate frame sa “Translate into: Italian”.
Kliknem “Original” pod “Google translate”, vrati me na početnu stranicu googleov.com.
Gore je i dalje Google translate frame koji se ne može maknuti.
Ponovo upišem traženi izraz i Enter.
Kliknem prvi rezultat. Otvara se Wikipedia stranica u frameu.
Gore je i dalje Google translate frame koji se ne može maknuti.
Kliknem “Original” pod “Google translate”, vrati me na početnu stranicu googleov.com.
Ponovo upišem traženi izraz i Enter.
Kliknem drugi rezultat. Drugi rezultat je Youtube link. Link se ne otvara.
Kliknem “videos”. Dobijem “results from Bing”.
Nijedan link se ne otvara. U Firefoxu dobijem bijelu stranicu, u Chromeu ništa se ne događa.
Kliknem “Translation” pod “Google translate”, vrati me na početnu stranicu googleov.com.
Idem na “Translation” i kliknem “German”.
Gore imam dva Google translate framea koji se ne mogu maknuti.

Pretpostavljam da je vrlo zanimljiv “user experience” razlog zašto bi netko koristio ovu tražilicu.

Ma prijevod je čisto sranje, ja to priznajem i morati ću ga ukloniti jer uzrokuje više problema nego što ih rješava , ipak ima tu još rada nije ovo ni blizu gotovo Ali ovo je rad u progresu kako vrijeme bude odmicalo stvari će se razvijati prema boljem…

U eto tebe i ovde, nema srece od toga. Baci se ti na nesto normalno…