Www.panelmap.com

Evo nove stranice.

http://www.panelmap.com

Besplatno oglašavanje i reklamiranje.

Kako koristiti.

Kliknuti na kartu hrvatske,
Izabrati zupaniju i kliknuti na nju,
Pojavljuje se prozor u kojem se stisne na ime zupanije,
Otvara se stranica sa oglasnim prostorom,
izabere se oglasno mjesto i uploda slika i stavi link na web stranicu.

Isprobajte.

Treba si kontra napravit.

Izbacit ovaj uvodni flash i samo staviti kartu koja odmah daje oglase kad klikneš na nju.

Ovako je po meni zbunjujuce i bez svrhe da 2 put klikaš i 2 put imaš kartu s tim da je prva bez funkcije.

Gdje da stavim info i kontakt

Iako ideja sama po sebi uopće nije loša, čak štoviše sviđa mi se, ali po mom mišljenju, nije dobro izvedena. Intro page je već cca. 10 godina out i ne koristi se ako nije nužno, a kod vas to sigurno nije slučaj.

Naime previše koraka je do same predaje oglasa,a i ne vidim ćemu postavljati reklamu na ovu stranicu kad reklama nije vidljiva nigdje nego tek kad se ide predat svoju reklamu. Da li ste razmišljali o tome da prikažete sve reklame kada se odabere županija to bi bilo super, jer inače ponavljam ne vidim razloga da se itko oglašava na ovim stranicama.

Također mi se ne sviđa to što se svakim klikom otvara novi prozor, a mislim da kako je meni da je tako i drugim korisnicima to velika odbojnost. Danas u poplavi razno raznih JavaScript frameworka, zaista nije problem to odraditi tako da se ostane na istoj stranici, a plus toga izgledalo bi vizualno puno bolje.

Što se pitanja u vezi postavljanja linka za kontakt i ostalih linkova tiče, pa za to je uvijek služio footer na stranici i tu ne bi trebalo biti nekakvih problema bez obzira o kakvoj se stranici radilo te u kojoj se tehnologiji stranica izvela.

Nadalje bilo bi super kad bi npr. naznačili u kojim županijama postoje već reklame i kad bi ih možda razvrstali po kategorijama u koju reklama spada. Uvođenjem ovakvih i sličnih “dodataka” na stranicu mislim da bi isat imala velike šanse za komercijalni uspjeh.

Sve ovdje napisano odražava moj stav i nije napisano s ciljem da se nekoga uvrijedi ili omalovaži.

Odlicna recenzija.

neke stvari su promjenjene po uputi. hvala

I sada je puno bolje
Meni je osobno ideja skroz ok za stranicu

Sretno u svakom slučaju:ljug:

Hvala na pomoci.