Xubuntu + repo na dvd

Molim detaljnu uputu kao doći do bilo kojeg 32b Xubuntua s kompletnim repoom na dvd-ovima. Tražim po netu al mi veza puca a torrente niko ne seeda. Ako ko prodaje za razumnu cijenu bio bih jako zahvalan!!

Koji je Xubumtu i koliko dvd-ova ima?

prodat cu ti ja samo napisi sta zelis i ja ti nabavim za 24h i saljem postom

Imam ponudu i na linux.hr ali sam još uvjek u fazi pokušaja skidanja. Sin mi je skinuo 5 dvd-ova a ako bude problema sa ostala 3 razmotriti ću ponude.

ma nije problem ti kako hoces al nezz cega 5-dvd-ova evo ti karakteristike xubuntua pa ti vidi jel ti odgovara

You need 256 MB RAM to run the Live CD or 256 MB RAM to install. The Alternate Install CD only requires you to have 64 MB RAM at install time.

To install Xubuntu with the standard installer (Ubiquity), you need 4.4 GB of free space on your hard disk. The Alternate Install CD only requires you to have 2 GB of free space on your hard disk.

Once installed, Xubuntu can run with starting from 256 (or even just 192) MB RAM, but it is strongly recommended to have at least 512 MB RAM.

samo javi ako budes za :wink:

Znan ja vrlo dobro šta je Xubuntu, puno san ga koristija, a koristija san i puno jače distre od njega.
Na tih 8 dvd-ova su svi programi koji se mogu instalirati na njega. To je njegov repo. Kad distra ide u zastaru, a to je konkretno za lucid 2013. g repo se briše. Ovako ga zauvjek mogu imati na dvd-ovima.

Skinuto! Još jednom hvala na ponudama, al proša san besplatno, svojim snagama.

bezveze ti je to imati na dvd-u, kad ti paketi ubrzo zastare.

dovoljan ti je prvi dvd za instalaciju, a sve ostalo lako skineš sa neta.

nekad sam i ja skidao x dvd-a debiana, ali više ne.

sad skinem samo jedan cd live od fedore sa xfce sučeljem ili lxde i instaliram, a ostalo imam skidam preko repo-a.