Yoast plugin ponovo poludeo?

Neki sajt radim i non stop prijavljuje da nema dovoljan broj reci tekst? Jel se i kod vas ovo desava? Jutros sam updejtovao plugin.


Definitivno je neki problem kod njih, evo gledam tekstove od juce koji su bili ok, danas i oni kao nevaljaju…

Zna se yoastu zalomiti greška. Ništa ne mjenjaj u starim člancima, a te očite greške samo zanemari… ispravit će “oni” to vrlo brzo (po mom iskustvu).

Pretpostavljam da imaš više od 57 riječi?

Da vise, oko 700+ na tom clanku.

To se i meni događa jako često. To s brojem riječi i fokusiranim keywordima, a što je vidljivo da je greška. :frowning:
Ja to zanemarim, a ti molim te javi što si učinio. :blush: :o:

Ma i ja sam zanemario, teram ovako pa kako bude. Kupio sam neki sajt koji je u uzasno losem stanju pa sad te sve stranice ispravljam i primetih ovo. Videcemo kako ce da ide. Nadamo se najboljem :slight_smile:

Meni se to skoro stalno dogadja sa njima, ne prikaze odmah promenu Yoast nego tek kad objavis clanak, a nekada ni tada, iako je ocigledno da imas neke stvari dobro odradjeno on ih kao ne vidi.
Mozda ima veze sa tim sto uvek dismiss-ujem onu njihovu poruku da ih ocenim ili da uzmem u obzir i premium verziju, haha.