Youtube AdBlocker iskustva

Da li koristite neki dobar adblocker za Youtube? Reklame su sve brojnije, sve duze, sve glasnije i sve iritantije. I bice sve gore, pretpostavljam.

Youtube premium najbolji :smiley:

ABP blocker je OK (za sada što se tiče reklama na YT), ali da bi imao sve njegove benefite, također ga moraš platiti, tako da je premium bolje riješenje :smiley:

1 Like

uBlock Origin + AdBlocker for YouTube™ (zajedno)

ublock origin na firefox … ne prikazuje mi nijednu reklamu na yt

24 sata muzike na you tube brez ijedne reklame
https://brave.com/

1 Like

Brave browser, gasi i reklame po web stranicama.

1 Like

Adguard, ili ga kupis ili skines preko torrenta i instaliras na komp, blokira sve zivo. I oglase i popupove. Najbolja stvar ikad, nedavno sam kupia lifetime za 100$ ja mislim

+1 za Brave browser, koristim ga vec par godina na PC i mob.

pa gledaj you tube na brave a ostalo na hrome

1 Like

sve to besplatno radi ublock origin … ne ublock vec ublock origin posto ih ljudi mijesaju

na sajtovima blokira reklame, na yt blokira reklame, moze na chrome i firefox, ne opterecuje racunar, open-source, u podesavanjima dosta blacklisti

Naravno, nego onako kazem ako nekome smetaju reklame po portalima moze sa braveom maknuti, a dobro dodje i kad trebaju “posuditi” objave sa drugih sajtova :smiley: da se slucajno ne kopira oglas

Instalirao sam Brave, kaze da moram da imam win 10 ako zelim noviju verziju. Instalirao sam ublock origin, ali youtube i dalje prikazuje reklame, da li je potrebno neko dodatno podesavanje? Imam najnoviji firefox.

brave je popularan ali sve sto mozes sa braveom mozes i sa firefoxom uz par tweakova … uz to ustedis zivaca dok pogasis onaj brave crypto bloatware

obrisi kolacice … mozda ublock nije ukljucen, klikni na ikonicu, power ikona treba da bude plava … idi u plugin settings, tab Filter lists, oznaci sve filter liste osim ovih regionalnih, oznaci auto-update filter lists → Apply changes → Update now → Purge all caches

moze biti dosta stvari, prvo provjeri da li je ukljucen ekstenzija uopste … ako koristis private browsing tab imas opciju na listi ekstenzija da oznacis Allow this addon in private browsing … tako nesto

1 Like

E hvala ti puno, nisam imao pojma da mi je bilo cekirano ovo “Always use private browsing mode”, a vec mesec dana se pitam zasto mi jedan drugi add-on ne radi, otvorio si mi oci :slight_smile:

1 Like

Da ne otvaram novu temu, potreban mi je plugin koji moze da skine snimak sa sajta, ne samo sa Youtube-a nego i sa drugih sajtova. Trenutno koristim VideoDownloaderHelper ali mozda ima neki bolji. Kod VDH je problem to sto mi kod nekih snimaka trazi companion app, sta god to znacilo.

zavisno od sajta kucas na google: “imesajta video downloader” i obicno na prvoj stranici bude link servisa koji radi

Da, to sam prvo i uradio, od pet servisa jedan radi, ali je ogranicena brzina download-a, pa onda mora da se ceka 30 sekundi izmedju dva zahteva, pa iskoci jedan popup, pa drugi…Mislio sam da bi neki plugin bolje radio posao.

Ono sto mi treba je naprimer…Imam 30 snimaka na stranici, otvorim ih sve u posebnom tabu, i onda jednim klikom da uradim bulk download.

dobri stari realplayer haha :smiley: ne znam za te ekstenzije

To koriste seljaci i onda kukate slaba zarada pa nek vam na vase stranice ulaze sa adblockerima

1 Like

Ja koristim ovaj software koji skini s ovog linka: JDownloader.org - Official Homepage

Nemoj skidat sa drugih linkova preko Googlea jer znaju bit s malwareom.

Samo kopiraš link s youtubea i on ti pokupi video i čak napravi txt datoteku od description tog videa i sve to stavi u zaseban folder.