YouTube bi trebao usporiti s dosadnim Premium spamom

Zadnjih tjedana dosta je ljudi primijetilo kako ih YouTube doslovno gnjavi sa skočnim (pop-up) prozorima, koji bi trebali navesti korisnike da kupe Premium članstvo. Također, baš kao i ja, mnogi ljudi smatraju to vrlo dosadnim i napadnim. Ispada, da bi trebali kupiti Premium članstvo samo kako bi se riješili dosadnih pop-up prozorčića, koje Google šalje svakodnevno.

Google je odlučio postaviti pop-up oglase u svoju YouTube aplikaciju za Premium pretplate. To se u početku činilo kao prihvatljiva opcija, ali očito je Google odlučio da bi vas oni trebali ispamati ​​na smrt, ponekad i preko cijelog zaslona…(cijeli članak)

Ima netko ovdje da uopće koristi Youtube Premium?

Neki dan sam baš kolegi kazao da to može samo proizvesti kontraefekat, ali opet Google je to, valjda znaju šta (ne)rade, samo da opet ne bude nešto tipa G+ koji je neslavno propao.

Zbog tog premijuma i gase monetizaciju na raznim sadrzajima,da bi ljudi placali premijum i gledali samo po njihovim merilima kvalitetan sadrzaj,jer kada ugase monetizaciju vecina odma prestane snimati.Treba uzeti premijum i podeliti na vise ljudi,nek malo i ovi iz YT pucaju.

Čemu uopće uzimati premium? Na kompu adblock, na mobu mi inače youtube služi za slušati u autu, a za to koristim firetube.

Preko premium naloga se moze koristiti YT i bez net konekcije.

I dalje ne vrijedi, spremanje pjesmi u cache se može i na drugim aplikacijama, iako ne vidim baš neku svrhu toga, bolje skineš pjesmu i imaš ju, otvoriš ju s kojim programom oćeš…

A i sve se bojim da nisu to super napravili kao gmaps za offline korištenje (ne možeš samo odabrati neku državu nego područje u obliku pravokutnika).

Nisu samo pesme u pitanju nego u igre tutorijali serije filmovi sa oficijalnih kanala…
Njima je u planu da rasteraju nas obicnu boraniju i da ostanu jaki oficijalni igraci.
koji ce imati koristi od te pretplate a i vec sad se dobija u monetizaciji zarada od yt premijum.

Da, to je već fora s FB-a, ali čisto ona novčana, gdje FB za svašto nešto traži pare…

koliko se sjećam bilo je i prije nešto … youtube red?

1 Like

Da, udaraju na “kratku pamet”.

Pokušavaju, pokušavaju, pokušavaju…

1 Like

Baš me zanima tko će takve stvari spremati za offline na mobitelu :smiley: