Youtube - Kupovina Account-a

Pozdrav,

Koji je najbolji i najpouzdaniji proces kupovanja Youtube accounta.

  1. Sta treba da pitam prodavace prije nego sto kupim account?
  2. Dali je PayPal najpovjerljiviji i dali da kazem posalji mi invoice na email, ili da posaljem samo novac na prodavacev email.
  3. Vidim neki ljudi pisu with no strikes - sta to znaci?
  4. Ja vec imam svoj AdSense nalog i povezan na moj Youtube, sta treba da obavim koje procedure da povezem i taj koji kupim account?

MOLIM VASE SAVJETE I MNOGO VAM HVALA!

1 Like
  1. Pa ovisi što te zanima. Koji sadržaj je na kanalu, broj sub, statistika, odakle dolaze pregledi… ako ti netko da link kanala to praktički skoro sve možeš sam provjeriti…
  2. PayPal ili bilo koji drugi način - nema uopće veze…bitna je osoba s kojom posluješ - ako je to netko tko se tek prijavio na ovaj forum ili na neki drugi forum i nema već neko ‘‘ime’’ izgrađeno kao dobar suradnik, ne prevarant i sl…onda mu slobodno možeš platiti unaprijed…u suprotnome traži ili da on tebi prvo prebaci kanal… a ako nemate međusobno povjerenje uzmite onda nekog posrednika…
  3. Bez strike-ova - znači da na računu nema nikakvih prijava od strane drugih korisnika ili samo yt…nema kršenja autorskih prava ili smjernica zajednice (YT)… znači da je račun apsolutno moguće povezati na Adsense i monetizirati…
  4. Ovdje nisam potpuno siguran u odgovor, ali mogu pretpostaviti…da trebaš odspojiti tuđi adsense sa tog accc (ako je bio spojen) pa onda spojiti na svoj… mislim da na jedan Adsense možeš imati 10ak yt kanala spojenih… (možda čak i više)… ovaj odgovor uzmi sa zadrškom jer nisam nikada odspajao adsense i spajao na drugi ali pretpostavljam da to nebi trebao biti problem…

i jedno pitanje za tebe možeš odgovoriti na private… gdje si gledao kupovati te yt račune?

Hvala poslao sam vam pp.

zdravo drug, da li mozes i meni reci gdje si kupovao youtube kanale, hvala :wink:

Provjeri ovdje
https://www.epicnpc.com/