Youtube partner adsense

Jeli ima tko partnera na jubitu da ga pitam par stvari?

Imam ja,što te zanima?

Trebaju mi odgovori na ova 4 pitanja.

  1. Koliko partner zarađuje po posječenosti?
  2. Kako youtube to isplačiva jer nisam dao nikakve podatke?
  3. Kako promovirati video u smislu da nije spam na razne stranice/forume?
  4. Kad ubacim neku muziku u video što je dovoljno staviti da mi ne izbrišu video? Naziv grupa-ime pjesme u Description?
  1. Mislim oko 1.5 eura po 1000 viewa
  2. Isplatu ti vrsi partner youtubea (ako na to mislis) preko paypala
  3. Kod nekih partnera dobijas pesme koje mozes ubacivati na videu, ali je to totalno bzv. Sranja neka

I Konacna zarada se deli , zavisi kod koga si ugl okoo 60% tebi , 40% njima. Dao sam primer za jednog partnera.

Evo neki dan sam pisao na tu temu imas i primere nekih kompanija za partnerstvo i koliko placaju ako ti pomogne sta:

Kako zaraditi na Youtube? | Web Saveti

sad ako je link protiv pravila uklonite ga mada ne bi trebalo da je :slight_smile:

takodje ne bi smeo da koristis nicije pesme ako ti ne odobre ( mozes da prijavis video na razmatranje pa ce da ti jave jel moze ili ne )…

Pročitao sam, nešto sam i naučio. Moj problem je što je meni došao mail odavno da sam postao partner, ali nisam obračao neku pozornost na to jer sam u to vrijeme dobivao hrpu mailova od youtube tako da do jučer nisam ni shvatio da sam postao partner. Inače pravim snimke iz igara i uplodam ih bez editiranja. Mislim da nemoram ni govoriti koliko to užasno izgleda. Jeli mi netko može iz iskustva reći što da stavljam na svaki video? Intro? Custom thumbnail? Koristiti youtube editor da stavim subscribe box na kraju videa i to?