Youtube u MP3, koji kvalitet zvuka?

@drmrgood, pozovi covjeka na vjencanje:)

1 Like

@drmrgood Baš mi je drago. neka je sa srećom. Ideja je nastala baš zbog privatnih playlista
@bobo_1 Kum sam na jednom vjenčanju, pa tek kad YTBmp3 bude mogao platiti sledeće :slight_smile:

Samo da vas obavjestim u Google top 10 smo :slight_smile:

3 Likeova

Mogu slobodno reci do sada najbolji alat koji sam koristio.Good job !

Uvijek ga preporucim kad me neko pita kako skinuti muziku sa YT :slight_smile:

1 Like

@belmin hvala, potrudili smo se. Koliko vidim rijetki smo koji imaju playlist download.

1 Like

Isprobao da vidim kak brzo ide i super je! Samo kaj meni osobno ne koristi jer na mobu imam neograničen net pa puštam direktno mp3 sa firetube ili ymusic… U svakom slučaju super ideja i super izvedba! Reklame nemaš nikakve na stranici ili?

1 Like

Dodat ID2v3 tag edit i za playliste i pojedinačne pjesme.

Neki dan trazim da skinem youtube playlistu i sjetim se te stranice, otisao na stranicu kad 1000 reklama, mozda da smanjite te reklame i uvedete registraciju za vip clanove da nemaju reklame i mozda jos neke sitne gluposti.

https://www.ytbmp3.com tu? Postoje samo dvije reklame, nemam popupova niti je kada bilo. Ljudi cesto mjesaju ytmp3 i ytbmp3 mi smo sa B YTBmp3.

Lijepo sajt izgleda, jednostavan, bez napadnih reklama i pop up-a :slight_smile:

Hvala @rdamorei
Mislim da je @CroLog pogrjesio, stvarno se trudimo da imamo sto manje reklama.

Da, slicno ime pa sam mislio da je taj :slight_smile:

1 Like

Jel ovaj projekat mrtav? Kada odem na www.ytbmp3.com iskace mi https://1024game.org/ ?

baš sam skoro čitao da su krenuli u neku akciju gašenja tih sajtova, predstavili su ih kao najveću prijetnju autorskim pravima

može biti da su vlasnici domene odlučili makar nekako monetizovati saobraćaj

We would appreciate if you’d whitelist 1024game.org in AdBlock plugin. YTBmp3 will be active soon, please use yout.com Thank You.
tako pise

Može biti ovo i ono… ali najbolje će nam @mishop objasniti koje su od spomenutih domena njegove, i posebno; koji je status projekta Youtube u Mp3? :blush: Hvala. :o:

1 Like

Konačno da stignem da odgovorim.
Sve ovo je bio zanimljiv ali i trnovit put. Dobrim radom i pomoći dobrih ljudi upali smo svjetski top sajtova ali to je počelo mnogima da smeta.
Sajt je prevnstveno ugašen zbog pravnih pritsaka, dio tima je odmah odustao, ja sam bio da idem u pravnu borbu ali je na kraju konačna odluka bila gašenje. Bilo je tu još opcija ali ne nešto zanimljivo.
Ono što je možda preduprjedilo ovu odluku je nestabilnost i loše tržište reklama. Ovo tržište drže uglavnom Izraelci, a saradnja sa njima je katastorofa. Nude neralne cifre da bi započeli saradnju nakon mjesec ili dva počnu mijenjaju metrike, smanjuju prihode, gruaju treš reklame, često sa malwerima ne javljaju se itd. Sve to stvara dodatan posao pregovore sa novim ogalšavačima testiranje, davanje odgovora na glupa pitanja i tako svakih par mjeseci.
Nama su troškovi konstatno rasli, a prihodi stagnirali i čak se smanjivali.

Ukoliko neko želi da zaplovi u slične vode ili postavi neko pitanje, rado ću odgovoriti.
Pozdrav
ps. Rad se nije najbolje isplatio, ali je ostalo dobro iskustvo i dobra motivacija da se uvijek može napraviti nešto dobro svjetski prepoznatljivo.

2 Likeova

ako su to ove reklame što iskaču što niste probali sa popadsom :smiley: